Comfort Saint Pierre Pariisis

On keegi seal viibinud? Kuidas puhtusetase on? Hommikusöögid on kindlasti kesised? Kas läheduses midagi põnevat ka on? Shoppamiskohti? Ööklubi? Üks loll jõuab rokem küsida, kui sada tarka vastata :) Kas printsess Diana hukkumispaiga lähedusse pääseb? Päris hukkumispaika vist ei saa patseerima? Ka äkki keegi oskaks juhatada, kuidas ühistranspodiga eelpoolnimetatud hotellist sinna pääseks? Igasugused nõuanded teretulnud.Aitäh!

Ehk sa raatsid selle hotelli (?) aadressi panna, kui just¨môistatusmâng plaanis polnud? Siis oskaks ka aidata.

10, Rue De Clignancourt, 75018 Paris

Printsess Diana hukkus Place de l'Alma alt läbi viivas autotunnelis. Sinna jalgsi e pääse, isegi tunneli suust sisse piiluda on ohtlik, sest liiklus on seal tihe ja autod sõidavad kiiresti. Ainus võimalus posti oma silmaga näha on auto üürida ja tunnel läbi sõita. Iseasi, kas sellel mõtet on, sest tunnel on nagu tunnel ikka. Sinu hotelli läheduses on Montmartre, Sacre Coeur, palju poode (kus küll kauba kvaliteet kipub küsitav olema), kohvikuid, sex-shope ja kitsaid tänavaid.

M amõtlen kui jala näiteks tahaks minna .

Pakun, et hotellist Eiffeli torni juurde läheb jala ca 1,5 tundi.

jätan küll sinna jala minemata :) niikuinii jookseme sealt päeval ka korra läbi. Aga hotelli kohta ei oska keegi midagi ütelda?

Millega on selle hotelli juurest kõige parem minna Eiffeli torni juurde ja samuti külastada Jumalaema Kirikut? Kas taksosõit on Pariisis kõrvulukustavalt kallis? Ja millise summaga peaks arvestama keskmise õhtusöögi tarvis?

kõige kiirem ja odavam on liikuda metrooga ostes päevapileti. Kõige mugavam ja näeb ka palju on hop-onn hop-off bussiga ühe päevapilet maksis 25 euri kahe päeva 28 eur. seega kui osta kahepäeva pilet siis polegi hind nii kõrge.

Taksksõit Pariisis on suhteliselt kallis ja sõltuvalt päevaajast, ka aeglane. Kui muidugi takso õnnestub saada, mis ei pruugi ka kõige lihtsam ülesanne olla. Kõige parem on liigelda metrooga.