trip-krainetrip-ukraine-dark
Coral Hills Resort ****

Natuke ifot neile, kes plaanivad sinna hotelli minna. Käisime seal 7.12-14.12.08 koos 5 aastase lapsega. Meil oli kõik hinnas pakett. Ütleme nii, et kui meie laps oleks olnud hüperaktiivne, siis oleks tal kindlalt igav olnud. Laste "mänguväljak" oli hotelli taga, mis koosnes kiigest ja ronimis puust. Piljardit me üles ei leidnudki. See selleks - meie laps jäi rahule. Siis "kõik hinnas" pakett - basseini ääres pikutades basseinibaarist sa midagi juua ei saanud. Raha eest - palun. Alles kell 10 said fuajeest siis oma joogi kätte. Kui ikka soov on ennast kunnina tunda, siis seal sa seda ei saa. Nendel pole lubatud basseini äärde jooke tuua. Õhtul lõppes "kõik hinnas" juba 11 ära.

Söömine oli 3 korda päevas - polnud paha, superhead on neil magustoidud. Isegi, kui hommikul 7 oli safarile minek, siis pakiti kenasti hommikusöök kaasa. Toidu kohta pole midagi öelda. Muide - meie käisime seal 7-14 detsember, siis oli kohalikel ka mingi püha. Väga hea ajastus, sest selle hotelli taga alles ehitatakse. Kokkuvõttes - midagi seal ei toimu ööpäev läbi v.a diskoteek, aga jällegi ropu papi eest. Lastele leidke ise tegevus - võtke kaasa rohkem lapsi, siis pole neil igav:) Hotelli asukot on tõesti hea, sest igale poole saab jala minna. Meil ei õnnestunud kogeda kordagi egiptlastele iseloomulikku hilinemist- kõik käis kella pealt ja vaata et isegi enne kokkulepitud aega. Kui kellelgi midagi küsida on, siis küsige julgelt, korraga kõik kohe meelde ei tulegi:))

Kõik hinnas ei tähendagi, et kunn oled.Kui kunnina tahad ennast tunda, siis siirdu näiteks Dubaisse, seal on sobiv 6 tärniga hotell. Jooksupoiss seisab kogu aeg toas ukse kõrval ja ootab korraldusi.

Ise ka jaanuari keskel sinna minemas. Palju see diskoteegi "ropp papp" oli siis ka?

Ja mis kell te seal siis tina panema hakkasite, et "alles kell 10" juba nii hilja tundus, et tasub eraldi mainimist? Basseini ääres ma ise pikutada ei kavatse ilmselt, aga kas oli soojendusega bassein?

Kuid üldkokkuvõttes jäime rahule.

Vaata lugu selles, et käisime esimest korda seal Egiptuses ja tahes-tahtmata kipud ju arvama, et kõik hinnas on 24/7. Minule isiklikult ei olnudki oluline, et alkohol peaks olema koguaeg kättesaadav, aga kirjutasin teadmiseks neile, kellele see äkki oluline on. Aga suured tänud info eest- mine tea, äkki tulevikus plaanimegi Dubai poole kihutada:))

Bassein on seal jah ilma soojenduseta, aga kui ikka palavusele vähe jahutust tahad, siis sobis see suurepäraselt. Ma arvan, et kraade võis seal olla kuskil 18-19. Hääd reisi!!