Covid-passi nõuded Seisellidel

Tere!

Oskab keegi aidata? Kui tõhustusdoosist möödas üle 6 kuu, kas siis vajalik uus tõhustusdoos?? Kuidas tõlgendate allolevat?

Over 18- Individual received the first two doses of the Covid-19 vaccine including a booster dose after 6 six months since completing the primary series.

Aitäh abi eest!

Tõlgendus on selline, et oled täielikult vaktsineeritud, kui oled saanud 2 põhidoosi vaktsiini ning 6 kuud peale teist põhidoosi saanud veel tõhustusdoosi. See tekst ei ütle, et vaktsineerima uue tõhustusdoosiga peab iga 6 kuu järel. Praegu on enamikes riikides seis selline, et peale ühe tõhustusdoosi saamist loetakse sind täielikult vaktsineerituks ja aegumiskuupäeva sellel ei ole.. Ning seal sisenemistingimustes ei ole igatahes sõnagi selle kohta, et millal nende jaoks tõhustusdoos aegub. Kui kahtled, võid ennem lendu teha testi - mõned kiirtestid ei maksa eriti midagi- ja saad igal juhul riiki siseneda.

"Visitors who are not fully vaccinated will be required to present a negative PCR test taken within 72 hours or a rapid antigen test done within 24hrs before departure to Seychelles."

1
0

Aitäh abi eest!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased