Cran Canariale minna kas novembris/detsembris või veebruaris/märtsis?

Selline küsimus siis ongi. Olen käinud kord seal 1 märtsil ja nii hirmsasti meeldis, et tahaks tagasi minna ja avastada veel avastamata kohti. Hotell oli Parque Bali Maspalomases ja sellega jäin ka super rahule. Olime seal just siis kui oli karneval ja mandlid hakkasid õitsema. Ilus aeg oli. Tahaksin proovida nüüd minna novembris näiteks. Kui soe seal võib olla nov-s ja kas siis on seal rohkem sügise moodi või kuidas? Kes on käinud sel perioodil seal, mis te kostate? Tänud, kes viitsivad vastata.

pillekas000 olen käinud gran canarias nii novembris kui ka teistel aegadel. isegi Parque Balis. mina seda hotelli väga heaks ei pea, aga Maspalomas olla on küll ülihea. Algul esimetel kordadel soovisin lausa sinna elama jääda.Lähen sinna tänavu 20.11-27.11.2008. minu häda on see, et mul ei ole kaaslast, rändan alati üksinda. olen üle keskea naisterahvas. lähme koos!

0
0

:)))) elan siin, tootasin Parque Balis :))) voin aidata kui siia tulete

0
0

www.wunderground.com pakub üsna detailset ilmaajalugu. Tutki sealt. Aga muidu, rahvas olla rääkinud, et nov-dets pidada õušn soojem olema kui märts-apr, õhk, aga suht sarnane.

0
0

Parem veebruaris, siin on siin palju pidusi ja karnavale.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased