Detsembris Iirimaale

Kuna ei ole reisimisega tegelenud, siis ehk oskate suunata, kust saaks kõige odavamad pakkumised edasi- tagasi lennuks kahele Iirimaale.

Proovige AirBalticuga: Tallinn-Riia-Dublin voi Tartu-Riia-Dublin,

aga pakun et enamik firmasid on detsembriks hinnad ulesse kruvinud.

Easyjetiga Londonisse ja sealt edasi Iirimaale. Minu arvates kõige soodsam variant, ise sedapidi alati ikka käin. Londonist Iirimaale Ryanairiga, Ryanair teeb vahel väga häid pakkumisi, vabalt võid leida pileti vahel isegi 1 euro eest ja samuti ka easyjet, kui oled kuupäeva suhtes paindlik, siis 100euriga edasi-tagasi vabalt.

Detsembris Tallinn-London-Tallinn ja sealt edasi-tagasi kas praami või lennukiga. Londonist on võimalik võtta ka buss+praam või rong+praam varianti, maksab ligikaudu 30-35 naela 1 ots.

Bussi, rongi või praamiga küll suht mõtetu aja raiskamine. Ja Ryanairiga saad pileti sama hinna eest või vahel isegi soodsam ja tund või vähem isegi ning oled kohal.

Airbaltic on mugav kui tulete Louna Eestist. Aga tasub vaadata Easyjeti varianti Tallinna ja Londoni kaudu muidugi ka. Detsembriga on aga see lugu, et lennud on varakult valja myydud voi mega-kallid. Minu meelest tasub varakult ette osta.