Dubai Reis

Tere, lâhen sōpradega Dubaisse puhkama. Tahaks seal trenni ka teha. Oskab keegi soovitada sealset jōusaali, mis on ka jōusaal, kus kükipuur ja rinnalt surumis pink sees. Olen saatnud maile päris paljudesse jōusaalidesse ja pole saanud seda vastust, mis sooviks teada. Oskaks keegi soovitada?

Aadress: Bay Square 5, Business Bay , Dubai, Araabia Ühendemiraadid. Jōusaal vōiks jääda selle hotelli übrusesse. 

Paraku enamus Dubai jõusaalidest ei paku ühe korra pileteid vaid kuupakette miinimumliitumisega 3 kuud kuni 1 aasta, olenevalt asutusest. Seega esimene ja ilmselt suurim mure on sellise jõusaali leidmine, mis ühekorrapileteid pakub.

Kui see õnnestub (proovin uurida, kas mõni jõusaal vastab nendele tingimustele) siis rinnalt surumise pinke on leida enamustes korralikes jõusaalides - kükipuuridega on natuke teine lugu. Tavalistes kesmise klassi jõusaalides pole juhtunud nägema ja spetsiaalsed jõusaalid tõsistele treenijatele kes ainult tunnikese jooksulinti ei kuluta asuvad paraku sellest alast päris väljas ja linnaosades, mis keskmiste Dubai külastajate reisiplaanist välja jäävad (Karama, Al Quoz, DIP).

Samas hotellide jõusaalid on ausalt öeldes päris asjalikud, eriti kesklinna ja Business Bay kandis - kükipuuri ilmselt ei leia aga korraliku trenni peaks sellegipoolest tehtud saama. Pluss korralik raha- ja ajasääst.