Eestlased Hawaiil

Hei hei

Plaanime ühe sõbrannaga minna suveks Hawaiile. Minu sõbranna on seal käinud puhkamas ja kuna ta sellesse kohta ära armus, siis see on ka põhjus, miks sooviksime nüüd natuke pikemalt seal olla (3 kuud).

Panen kirja küsimused punktidena, et ehk on lihtsam nii jälgida:

  1. Kas keegi siinsetest lugejatest elab ehk Hawaiil ja oskaks natuke ja lühidalt mõned olulisemad asjad kirja panna ükskõik millega seoses siis Hawaiil

  2. Kõige olulisem: kuidas leida ööbimine? see tundub paras peavalu, kuna ei usu, et keegi oleks nõus korteri juba suveks ära meile broneerima. Aga kas kui kohapeale minna ja seal alles otsima hakata, kas see liiga riskantne pole? Hotellis ei tahaks väga majutada ennast, sest see on sutsu ikka kallis.

  3. Kas leidub ehk mõni eestlane, kes elab seal ja tahaks endale kahte toredat korterikaaslast (et siis saaks ka üüri jagada)?

  4. Ehk on üldse veel kedagi huvilist, kes tahaks suvel Hawaiile minna kolmeks kuuks ning siis võiks siit pundiga minna 4-5kesi. Nii saaks võtta korteri ja oleks odavam.

Niiet kõik mõtted sellel teemal on oodatud!

Hey! Olen ka huviline minema, kirjutasin postkasti ka.

mina tulen ka, Rautselt. unistanud sellest juba kaua. kui mullegi seal inimesed ja ühiskond meeldib siis arvatavasti jäengi elama sinna :)