Egiptus Hurgada lennupiletid

Nimelt on ostetud Egiptuse Hurgada sinnasõidu piletid puhkuseks 11-25 aga pole veel tagasisõidu pileteid. Ei teagi kas peaks need selle hinnaga mis pakuvad ära ostma ,või võiks veel oodata soodsamat hinda.Hetkel hind 303 ühele Türgi kaudu. Kas tavaliselt on aprillis veel lennupileti hinnad langenud? Tänud vastajatele. Siin on nii sõbralikud ja toredad inimesed.

Tere,

Ostsin alles hiljuti tez tourist ainult lennupiletid suunal tll-hrg ja tagasi ka. Üks suund oli 159€ , uuri kas neil pole rohkem vabu lennuaegu teile sobivaks ajaks. Tuleb palju odavam kui Türgi kaudu ning ka ajakulu väiksem.
Päikest

Jah kahjuks sellisel kuupäeval,millal meie tahaks tagasi tulla neil pole pileteid.25, 26,27 Teaks et tuleb veel müüki selle hinnaga kohe ostaks 3 tk. Sinna sõiduks saime 11.04.2017 ,pilet hea hinnaga tez tourist 129 .Vaatasin et juba on täna hind Türgi kaudu tulles tõusnud 313 e pilet. Hooaeg lõppeb seal ja vist lennud jäävad järjest sinna vähemaks. Aprilli lõpus seal eriti vist puhkajaid pole. Hotelli kavatseme veel ise valida. Riia pool hiljuti näitas pileteid,aga ütleid Tez tourist et süsteemi viga,piletid otsas.