Ekskursioonid GC -l

Kes oskab rääkida, mida kujutab endast Dziibisafari ja Päev merel?

kes käinud --jagage kogemusi:-)))

Merel sai kunagi käidud, sõideti mingi maa maha saare rannikut pidi. Pidavat nägema delfiine kuid neid too kord ei olnud. Tehti kusagil üks ujumis ja söögipaus ja ots ringi ning tagasi. Rervet päeva see nüüd küll ei olnud.

sai poistega käidud. Keskusest korjati autodele ja siis sõideti mööda mägiseid teid ja näidati ka paari kohaliku küla. Ei saa täpset marsruuti öelda, sest meile ei tehtud tavaringi, mägedes oli ralli. Kaameliga sõit oli selle safari hinna sees ja ka lõuna. Päris õhtuni ei olnud, aga pikk päev küll. Poisid jäid väga rahule. Nägi ka natuke sealset elu.

dziibisafari on väga hea, soovitan. näeb asustamata kohti ja palju ilusat loodust. aga ilm peab ka hea olema, et vähemalt ei saja. sest jeebid on lahtised. meil kaamliga sõitu komplektis ei olnud. lõuna oli hinna sees.

Kogu see saar on nii tsiviliseeritud, et ei ole midagi lihtsamat, kui võtta kaart, rentida auto ja käia läbi kõik need kohad, mis vähegi flyerite peale on trükitud ja kus vähegi midagi näikse pakutavat. (suuremas osas saast muide). Ma ei näe küll mingit põhjust maksta 20-40 EURi erinevate ekskursioonide eest, mis ei ole muud kui mööda highway'd kihutamine ja siis vaateplatvormide ääres peatumine ja seal pildistamine.

viimase kommentaari täienduseks mainiksin, et saffari, millel mina käisin, ei piirdunud highway'ga :) oli ka tolmusemaid-mägisemaid teid ja radu, kuhu tavalise rendiautoga ei hakkaks ronima. see-eest oli nendel teedel näha jalgrattureid. safari oli kohe esimesel päeval, ja teistel päevadel asfalti mööda ringi sõites mõtlesin, et kui poleks safaril käinud, oleks GCst jäänud hoopis asustatum ja tsiviliseeritum ja igavam mulje.

Nii ringreis kui dziibisafari olid vahvad, kuigi kohati kattusid. Mõlemaid ekskurse filmiti ja videot sai hiljem osta, aga need on minu meelest kehvasti filmitud - bussist filmides enamasti asfalt kaadris, ilusamad vaated jäävad napilt kaadrist välja. Selles videos pettusin ja veendusin, et tasub ikka endale kaamera osta ja mõista, et filmimine pole lihtne asi :)Auto rendi kohta kordaksin siin kellegi öeldud mõtet, et sellisel juhul peab ikka mitu autojuhti olema, sest muidu ei näe vaene juht eriti midagi, sest vaja siiski käänulist, turistibusse täis teid jälgida. Liinibussi ja ekskursidega sai päris palju näha. Ja kui vaadata ekskursioonide hinda, siis poole sellest moodustab vast selles sisalduv lõunasöök, mis tavaliselt ikka päris suur on. Ise ringi käies kulub ka ju söögi peale raha ja ma usun et auto rent, söök ja bensiin annavadki umbes sama hinna kokku mis ekskursiooni hind. Tõsi küll - autoga oled ise enda peremees :)

on v2ga ilus koht. soovitan!!!

Kas GARBO´S SHOW ja CASINO MELONERAS SHOW on normaalsed, üsna korralik hind on, aga tahaks näiteks flamencot näha. Või oskab keegi midagi muud soovitada?

Kahjuks hävines Palmitos park suvistes tulekahjudes täielikult, koos sealsete asukatega.

Flamencot on võimalik näha väikeste gruppide (2-3 in.) poolt restoranides või naabersaarel Tenerife estraaditeatris.

Kes selle pärast Tenerifele hakkab minema, sinna järgmine kord :) Aga kas need restoranid reklaamivad ka neid flamencotantsijaid või kuidas kindlaks teha kus just? Palmitos pargist tõesti kahju :((((