Elamine Hispaanias

Tere! Kas keegi teist on kolinud Hispaaniasse? Kui jah, siis võiksite jagada infot: kas töö- ja elukoht oli juba eelnevalt leitud, kohanemine jms. Tänud ette ära!! :)

Meil samad mötted. Olen ise rääkinud ühe perega kes kolisid Hispaaniasse. Tööd otseselt on kõige parem otsida kui oled juba kohapeal... eluaseme leiab ka netist ja see võib algul olla näiteks ajutine ,kui juba kohapeal siis saad vaadata täpsemalt kus soovid elada jne.... Nende peres töötab vaid naine- mees on kodune.... korter pluss maksud on neil kokku 650.-euri kuus, saab ka odavamalt .Lapsed käivad hispaania koolis ja nad on väga rahul oma otsusega. Ise plaanime minna eluolu üle vaatama oktoobris. Jälgin ka teemat ehk saan veel kasulikku infot siit.

Mina leidsin kogemata piirkonna kus tahan elada siin ja sain seejärel ka kohe töö. Mul ei olnud töö esmaseks prioriteediks, vaid igapäevaselt ümbritesev keskkond.

To Hiiukas-Millises piirkonnas elad ja millist tööd teed? Kui piisav oli eelnev hispaania keele oskus? Huvitab seepärast, et endalgi see mõte peas, et kolida soojemasse kliimasse ja seepärast 2a hispaania keelt õppinud. Ehk kirjutad veidi pikemalt ja põhjalikumalt?