eRepublik

Vaatan, et siin foorumis ei olegi veel sellist teemat :shock:

eRepublik on veebipõhine strateegiamäng, mis on loodud kui maailma peegelpilt. Mängijad, kes on mängus nimetatud "kodanikeks", ühinevad kohaliku ja rahvusvahelise poliitikaga, ehitavad üles majanduse, loovad ärisid ja sõdivad teiste riikidega. Avalikuse ette jõudis mäng üle-eelmise aasta oktoobri keskel. Tänaseks on mängus üle 280 000 kodaniku, kes aitavad "Uut maailma" üles ehitada.

eRepubliku idee keerleb ümber niiöelda "sotsiaalse kogemuse" ja sellel on üks suur eelis teiste strateegiamängude ees; see neelab väga vähe vaba aega (paar minutit päevas), kuid annab sügavama elamuse, kui miski muu mis praegu kättesaadav on.

eRepublik mõjutab interneti kasutamist:

  • Mäng on tasuta.
  • See on kasutajasõbralik ja brauseripõhine.
  • Ei nõua installeerimist ega millegi allalaadimist.
  • Ei nõua palju aega (paar päevas on keskmine millest piisab).
  • Mängitav kust iganes ja iga seadmega milles on internetiühendus.
  • Tehisintellekt puudub ehk kõik lasub ainult inimese mõistusel.

Üle 95% eRepublik'u maailmast on loodud selle kodanike poolt; mängu sotsiaalne külg aitab sellel levida nagu viirus, arvestades mängu sisu ja kasutajate võimalusi. Kusjuures levitus ja arendamiskulud on olnud minimaalsed. eRepublik areneb pidevalt tänu aktiivsele mängijatekommuunile ja mõistvale meeskonnale, kes on võimelised mõtteid teoks tegema.

http://www.erepublik.com/en Mängu pealeht (ing. kl) http://wiki.erepublik.com/index.php/Main_Page Vikipeedia http://www.foorum.e-eesti.eu/index.php eEesti foorum

Liitu selle lingi kaudu: http://www.erepublik.com/en/referrer/ilakott Kui jõuate level 6-ni, siis kirjutage mulle (kasutaja: ilakott) ja ma saadan teile kulda.

Mäng on tõsiselt hea! Alguses on natukene keeruline, aga mida level edasi, seda huvitavamaks mäng läheb!

Ehk on kellelgi seal kasutaja olemas?

Kui jõuate level 6-ni, siis kirjutage mulle (kasutaja: ilakott)

mnjaa