Esimest korda Egiptuses

Tere!Oleme minemas esimest korda puhkusereisile, november, Hurghada.Mida üldse peaks teadma/millega arvestama reisides lennukiga? Mida oleks vaja Egiptusesse reisides kaasa võtta?Üldiselt sooviks teada ka kohaliku elu kohta (elanikud, ilm, raha, tegevused, mida külastada jne).Igasugune abi on teretulnud!Aitäh neile, kes võtavad vaevaks aidata :)

Tripikas, toksi foorumi otsingusse "Egiptus" ja lugemist jätkub kauemaks.

Eeldan, et sa lähed reisikorraldajaga? Mina käisin aasta alguses Novatoursiga: https://www.novatours.ee/puhkusereisid/egiptus Soovitan soojalt. Kõik selgitati ära, mis ja kuidas. Reisides lennukiga on kõige tähtsam dokumentide olemasolu: pass ja kehtiv viisa. Selleks, et sul oleks endal mugav ja hea olla, siis võta lennukisse kaasa mõni kaelapadi, joo piisavalt vett, võta mõni raamat/muusika/film, et saaksid aegda sisustada. Saadan seal maksta nii eurodes, dollarites kui ka Egiptuse naelades, vahetada oleks mõtem kohal. Kindlasti peaksid tulema lennujaama varem kohale. Mis puudutab kohaliku elu, siis arvestada tuleks sellega, et nende kombed ja tavad ehk käitumismustrid on teistmoodi ja seega inimestena on nad ka teistsugused.

Reisitargalt jättis mainimata, reisides Novatoursiga, avaneb teil võimalus kasutada sellise tuntud lennufirma nagu Smartlinx teenust. Kui eriti veab siis avaneb peale reisi võimalus märkimisväärne summa tagasi saada.