Europa Park Saksamaal

Tere Kas on seda lõbustusparki keegi külastanud, kuidas oli? Kas seal lähedal saab kuskil normaalse hinna eest ka ööbida? Palun soovitage mõnda kohta.

Tere

Meie pere käis aasta 2013 suvel. 2 päevane trip.

Lendasime Frankfursti (Ryanair oli alla 80eur/in), sealt rendiautoga edasi. Majutus oli nö motell Freisenheimis (kui kirj õigesti). Antud majutus oln venelaste pidada väikelinnas ja tavakodanikele vist ei üüri, kuid otsides leiab kõike. Täiskasvanu oli 30eur/öö, laps 10eur/öö ning asukoht, eluolu ja kõik muu oli supermõnus.

Euroopa Park oli ca 40eur/in, lapsel 10eur soodsam pilet, kuid meie laps oli sel hetkel veel 3a, ehk siis tasuta. Palju asju nii täiskasvanutele kui lastele. Parki saad kaasa võtta oma söögid ja joogid. NB! Palju vett kaasa!!! Isiklikult oksendasin peale seda 9h päeva seal, kuumus oli tappev (kuigi vihmametsad jms olid olemas). Palju palju vett!!!

Meie lähme sel aastal uuesti. Otsingi just soodsaid lende. Seekord tahaks minna kauemaks, ehk 5p kohal. 2p siis Euroopa Parki, päeva tahaks kindlasti Strasbourgis veeta ja päevake siis shoppamiseks...

Soovitan soojalt!