trip-krainetrip-ukraine-dark
Goa ja Travel In

Travel In oma kodukal annab lõunaosa hotelli a la Goa ** kohta järgmise iseloomustuse: kõikides tubades rõdu või terras, televiisor, telefon, minibaar ja asub keset ilusat aeda, vaatega merele või rohelusse. See on täielik vale. Sellel hotellil on kaks osa, uus ja vana ja uuemas osas on just sisustuse poolest sellised toad, aga meile olid bronnitud toad vanas osas ja seal puudus kõik, peale televiisori, isegi riidekappi polnud. Osade tubade akende all laiub võsas kohaliku hotelli prügimägi, mida õhtuti põletatakse, merd ei saagi näha, sest see on piisavalt kaugel. Tahtes sellist tuba nagu välja reklaamiti, siis nõuti lisamaksu. Kui reisiesindaja Liina tuli müüma ekskursioone, näitasime toad ette ja ta lubas selgitada, sinna see lubadus jäigi. Teema pole virisemine vaid soov saada vastavalt makstule ka teenus. Siit soovitus reisile minejatele, tellige oma arvele reisibüroo kinnitus tubades pakutava kohta.

Tere

Oleme ostnud ka selle hotelli Travel In käest ja sõit juba jaanuari alguses. Kas tõesti ei kõlba kusagile, pildi pealt nagu ok? Kui palju on selle nn toa lisamaks, kui paremat tahaks? Aga kuidas muidu hotelli ümbrus ja toad olid? Tänud ette.

Tahaks ka rohkem infot selle hotelli kohta, kuna endal ka sinna sõit jaanuari alguses. Praegu tundub, et juba kahetsen. Tänud.

Vaatasin seda hotelli kirjeldust seal Travel In kodukal ja tekkis veel küsimusi, et kus see bassein seal asub? Kuidas hotelli restoranis süüa pakuti? Ja kas oli ka maitsev ning kas randa ikka on 400 m või on see ka vale ja kas rannas on söögi võimalust ka?

Tänud!

Goas pole üldse tähtis hotell, selle restoran ja bassein. Tegevust jätkub igal pool mujal lihtsalt nii palju, et ise jõudsime 2 nädala jooksul vaid korra basseini ja telekat vaatasime max pool tundi. Peamine, et tuba oleks puhas ja saaks normaalselt magada.

Ega Goas tõesti ei ole tähtis milline on hotell, kuid elementaarne puhtus võiks ikka olla. Ja kes selles hotellis käinud, võiks vihjeid anda mida oodata, et kohapeal ehmatus üle elada:) Kõige rohkem huvitas kas tuba oli puhas, muu mind isiklikult ei huvita, kuna tegevus toimub kindlasti suurema osa ajast väljas.