trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Phang nga National Parki külastust kiidate heaks?

Ehk rafting parvedel?

Taaskord kogemuste ja emotsioonide eest tänulik

Sõbrad, öelge palun kuidas Ao Nangist saab parimal moel Khao Laki.

Kas seal oleks miskit ägedat teha 4-5 päeva?

Suur tänu vastuste eest. Kus asub Railay secret lagoon ja kuna on tõusud/mõõnad? Kas Khao Sok džunglimatka saab kohapealt osta? Poda ja Tup saared vist saaretuuril ja seal ööbida ei saa? Dragon Crest tundub väljakutsena, ei tea kas ma suudan kaasas oleva teismelise kaasa meelitada ;-). James Bondi saarel pole käinud kunagi, kas soovitate?

Võta Selveri kilekott kätte ja patseeri paar korda rannas edasi-tagasi ja küll tervitad siis :-)

Kui juba Delhis olete, siis miks kohe minema joosta sealt? Võiks ju Kuldse Kolmnurga läbi teha. Meie näiteks võtsime auto koos juhiga 3 ööpäevaks ja see maksis vaid 10 tuhat ruupiat. Emotsioone megalt ja pärast jõuab randades olla.

Pole ausalt öeldes pikka aega sisse loginud end Trippi aga mehed, tegelikult ka. Lugege natuke teemat. Teine soovib soovitusi aga kaela saab kohe mingi täiesti teemast väljas jama. Tõesti, kõik ei ole võibolla "esteedid", kes oskavad võimalikult korrektses sõnastuses oma kirju kirjutada. Kui tohib, siis lugege aga kindlasti ärge enam vastake.

Kas kellegil on infot transpordi kohta Culebra-Vieques või vastupidi. Või peab ühelt saarelt teisele jõudmiseks tagasi Fajardosse sõitma?

Olen läbi lugenud uuema info Puerto Rico kohta. Mind huvitaks praegusel hetkel vähemalt kaks piirkonda kust piirkonnast omale majutust otsida (siit vist infot majutuse kohta enam ei saa vaid viiteid). Ja huvitav oleks saada infot majutuste kohta, mida võib-olla tavakanalite kaudu ei pakuta.

Ehk on kellegil häid mälestusi saare ida või lääneservalt. Täiesti sobivad ka bungalod ja miks ka mitte hostelid, sest enamus aega plaanis nii et nii väljas olla.

Oleksin peaaegu juba piletid ära võtnud aga hakkasin kahtlema tagasisõidul New Yorgis lennuvahe oli mingi 40 minutit. Oli see kõigil pakkumistel ja kuidas kavatsete jõuda?

Meie kogemused siis Mehhikos kaardimaksetega: tihti juhtus isegi suures korralikus toidupoes, et sinu kaarti tõmmati läbi korda viis ja kui see ei õnnestunud, siis joosti sinu kaardiga kuhugile tagaruumidesse ja toodi uus aparaat, millega prooviti samuti kordi, kuni see õnnestus. Kunagi polnud täit kindlust kas ja kui mitu korda raha maha läheb. Kuu esimestel päevadel oli kohalikest ATM taga järjekord kes siis palgaraha arvatavasti välja võttis. Ei lootnud nemadki väga kaardimaksetele. Aga nagu ikka sellistes kohtades, vähemalt pool kuluvast rahast läheb sulas.

Mitmel korral samas olukorras olles tuli Turkishi esindaja meile väravasse vastu ja viis otse uuele lennule. Polnud üldse probleeme aga....

Meie läksime küll Sinise allika juurde taksoga. Phiphile paadiga ja Phiphil võtsime saarte tuuri, mis hõlmas ka Maya Bayd.

Meie ööbisime Tulumi linnas Mamas Home hostelis. Oli oma suur tuba kahe suure voodiga ja oma wc/duššiga. Maksis mingi 20 euri öö. Väga äge koht.Rannas eesliinis olevad hütid nii 300-400 dollarit öö. Teisel pool teed tõelises võserikus võib saada väga odava ööbimise. Aga seal ikka pime ja iguaanid ja maod ja kes kõik veel. Meie igatahes ei julgenud neid odavamaid võtta ja kallimateks polnud raha.

Lantal käies bronnisime alguses 1 öö aga kuna saar oli äge, jäime sinna veel 5 päevaks. Ranna ääres hulgaliselt bungaloid. Alates 500 bahti kuni 1200-ni. Meie võtsime 800 eest korraliku bungalo kondi, külmkapi,suure veranda, sooja veega jne. Randa 50m, massaaž 20m, poeke 100m, ranna restod sealsamas. Bungalo perenaine andis rolleri 200 bahti päevas ilma lepingu ja kindlustuseta. Kahjuks neil pole kodukat. Jätke oma reisi mõned vabad päevad(broneeringuvabad) ja seiklused ja emotsioonid ja unustamatud seigad tulevad ise Teie juurde.

Kui on soov väiksemas ruumis filmida, siis aitab, kui osta juurde lainurk lääts.

Kasutasime homeaway.com lehte ja saime apartmendi 70 euri öö ranna ääres vanalinnas.

Tegime umbes samasuguse tripi. Bangkokis veetsime nii sinna minnes kui ka tagasi tulles 2 päeva. Kuningapaleed, ujuvad turud, kaubatänavad ja kaubamajad šopinguks. Krabilt sõitsime kohe Ao Nangi, sest seal rand ja sadamast saab võtta sõidud Phi Phile, Koh Lantale või Phuketile. Saab võtta ka saarte tuuri aga kui tahate PhiPhilt võtta The Beachi külastuse, mis on samuti mitmete saarte külastustega, siis pigem valiks neist ühe variandi, sest lõpuks päris kopp ees nendest paatidest. Koh Lanta selline chill vaikne koht, kus isegi esmakordsel rollutajal võimalik kenasti hakkama saada, sest liiklus väike. Phi Phil võiks küll rihma lõdvaks lasta ja korralikult pidutseda. Võtsime ööbimise kohapealt, pakkumisi palju. Phuket selline Türgi-Bulgaaria masti koht, vabandust kui kellegil teistsugune arvamus. Olemas sealgi kenasid vaiksemaid randasid aga ise jätaksin selle koha järgmine kord vahele.Meie kahe aasta tagune reis läks maksma 2400 euri kahele.

Peale Valmierat mõni kilomeeter Rubenes on väikese järve ääres üks lahe söögikoht, kus pakutakse head sööki ja õuel palju ägedaid puuslikke, mille juures saab efektseid pilte teha.

Palolemis minu mäletamist mööda 2-3 bungalo gruppi, kus olid korralikud klaasist aknad ees ja kont sees. Neptunil ongi kahes kohas bungalod. Mäe otsas olevate bungalote taga tehti ka diskot. Tervitused Amitile ;-)

Olime viimati Palolemis Neptune Pointis. Neil on olemas ka netis bronni võimalus aga see oluliselt kallim. Meie võtsime 6 ööd ja saime 3600 ruupia eest. Staff oli tõeliselt kihvt ja restos söök väga hea. Peab ainult vaatama, et ei saaks tuba teisel korrusel köögi kohal(hakkavad keset ööd oma plekknõusid pesema, kõva kolin 1,5 tundi). Nemad korraldasid ka Silent Diskot, huvitav kogemus.

Meie saime palju infot siit, www.victoriasteps.com . Alates majutusest, ekskursioonidest kuni heade söögikohtadeni välja.