Goa/Palolem aprillis

Tere,

kas keegi on viibunud aprilli lõpus Goas/Palolemis? Kas ilm kisub väga tuuliseks ja vihmaseks? Kas rannahüttides ööbine on mõistlik?

Liis

Olen ise hetkel Palolemi kandis kohapeal ning kohalikud ytlevad, et paari nadala parast voib toesti vihma oodata, kuid samas ei pruugi seda juhtuda. Vaikeseid vihmasabinaid on praegugi ette tulnud.

Kuid see kannatus on seda väärt

Tulin just Plolemist. On mõnusalt tuuline niiet palav ei ole. Hütis ööbimine täiesti ok! Kuid vaikselt pakitakse majakesi kokku.Sääski ei olnud ja öösel palav ka mitte.

1 mai vist oli kuupäev kui tuli munitsipaalpolitsei ja ajas palolemi rannatoolidest ja varjudest puhtaks. enamus olid lubadeta. hakkas ka palmioksi alla sadama. äiksetorm ka nähtud. lained suuremad kui tavaliselt sel ajal, pidi vihmad varem saabuma. kuum just ei ole. üle 30 aga mõnus tuul. mõõna ajal kipub vesi seisvas kohas tuliseks minema.

milline olukord goas augustis on? ujumine on täiesti välistatud nagu ma aru sain? ainult torm ja vihm koguaeg? mida üldse teha seal augustis? ise läheme augustis mumbaisse ja plaanisime edasi goa poole kammida.

Meil esialgu sama plaan, et augustis Mumbaist Goa suunas liikuda... Kindlasti oskavad juulis-augustis Indias käinud inimesed ka midagi paremat soovitada. Aitäh!

Aprillis oli Goas täitsa hea, kui oled eelnevalt olnud Delhis:) Vesi mõõna ajal tõepoolest kõrvetab, aga hütis tuli öösel magades lausa lina peale võtta, et jahe ei hakkaks:)

Tulin goast käisin veel delhis ja mumbais küsige kui midagi konkreetselt huvi pakub käisin omal käel ja esimest korda aga täitsa ok oli jama puha et sajab pidevalt

Ühtegi kirjavahemärki ei oska? Uhhh.... Mussoon ei tähendagi seda, et pidevalt sajab. Nii et ära ise jama.