Goadventure'ga Taisse

Tere, kas on keegi sel hooajal Taisse reisinud Goadventure vahendusel? Millised kogemused nendega on?

Goadventure vahendab Horizontraveli ja Tez toursi reise: http://www.goadventure.ee/?m1=4&m2=47&m3=325 Lisaks pakutakse praegu reise läbi Riia. See ilmselt samaväärne Varesreiside reisidega, läbi Uzbekistan Airwaysi Kogemusi vaata siis eelnevatest postitustest pigem Helsingi-Phuket charteri kohta ja eelmainitud Smartlynx lennu kohta. Väheusutav, et goadv.-il omad inimesed kohapeal. EDIT: Tundub, et siiski on omad inimesed kaasas: http://www.goadventure.ee/?m1=4&m2=47&m3=311

Tuttav minemas 04.02 reisiga. Tema loodab ainult toimivale transfeerile( lennuk+bussisõit). Olles uurinud pakutavat, siis kohapealsed reisid ostab ise paigapealt, samuti on arvestanud võimalusega, oma raha eest hotelli vahetusega(juhuks kui hotell ei meeldi või isu täis saab Pattayast)

Tänud. Leidsin paar varasemat kogemust Smartlynx-i kohta ja need ei kõlanud sugugi hästi. Tundub, et pea 2-meetrine inimene peab ikka Finnairi võtma. Endal on ka plaanis ainult lend võtta ja kohapeal omal käel reisida. Ei kavatse 2 nädalat Phuketis või Pattayas veeta.