trip-krainetrip-ukraine-dark
Gran canaria

Tere! oleks soov minna sügisel Gran Canariale. Ehk oskate soovitada mõnd viisi või odavlennufirmat, kuidas sinna võimalikult odavalt minna. Pole seal varem käinud ja seega ei tea, kuidas oleks mõttekam sinna reisida... sõit, majutus jne. Tänud!

Kui odav on odav? Happytravelil on sooduspakkumised praegu. www.happytravel.ee

Minge Horizon traveli leheküljele. Neil on varajase tellija soodustus 1000 krooni,kui tellite enne 01.08.2007 www.horizontravel.ee

Soovitaks Gran Canaria asemel minna Tenerifele ,seal on hoopis rohkem vaadata ,näiteks Teide vulkaan ,saab teha päevase reisi La Gomera saarele ,kust Kolumbus oma Ameerika retki alustas jne. Gran Canaria on palju tuulisem ja igavam saar,kui Tenerife - usun et enamus mõlemal saarel käinuid nõustub minuga.

Soovitaks võtta Estraveli kaudu soome reisikorraldajate pakett - viimase hetke pakkumised. Sobivad nii Tenerife kui Gran Canaria, kui enne pole Kanaaridel käinud. Mõlemad saared on vaatamistväärt.

plaan võtta õppelaen,( sel aastal pidi seda saama võtta kuni 25 000) ja minna koos kaaslasega. selle rahaga peaks siis välja tulema. minek oleks seega kuskil septembris või oktoobris, nii et viimase hetke pakkumistele ei jõua... ma ei tea kas sept või okt on enam selliseid soodsaid pakkumisi.

ja see ka veel et läheks sinna siis kaheks nädalaks.

No sinna ju alates oktoobrist reisi tegema hakatakse, seega siis alles pakkumised tulema hakkavad!