hädaline olen

inimesed, kes te teate viisa kohta...palun teil abi, sest olen vist suures hädas. nimelt hakkasin eile suure õhinaga viisat tegema, sest tänaseks oli kopsuröntgeni jaoks aeg pandud. jõudsin kuni selle hetkeni ära teha kui juba raha sai üle kantud ning oli vaja need paberid välja printida, mis arsti juurde kaasa võtma peab. siis aga millegipärast ei avanenud need lehed ja lõpuks läksin nii närvi ja panin mõlemad aknad kinni...sest oli varem lugenud et kui seivin ära siis saan uuesti avada. paningi kinni ja mõtlesin et saan nüüd uuesti avades uuesti ka proovida neid lehti printida. kuid enam ei saanudki ma oma nö kontole sisse...kuigi panin sisse ID ja ka oma salasõna.
hiljem kui sõbra viisat tegema hakkasime selgus et mul polnud acrobat readerit, seepärast ei saanud ma ka neid faile avada, sellega probleemi polnud sest sian need siis välja printida. kuid mul on mure suur sest raha läks üle..aga ma ei jõudnud nii kaugele et vajutada exit ja mul ei tulnud sellist kirja ette et tänan et tegite viisa vms. nüüd am kardangi et äkki mul jöi asi poolikuks ja mu viisa ei läinudki teele, ainult raha võeti ära.
ja kui sõber tegi viisat siis selgus ka see, et hiljem tuleb uuesti mingi salasõna panna ja see oli nüüd see õige millega saab hiljem oma kontole uuesti sisse minna.

keeruline jutt aga ma loodan et saite aru ja oskate mind aidata, mul on tõesti väga suur mure sellega.

Leia juba olemasolevatest teemades endale sobiv ja postita oma küsimus selle alla. Austraalia leiad siit http://www.trip.ee/taxonomy/term/352. Muidu läeb informatsioon laialivalguvaks ja hilisemad otsijad peavad palju vaeva nägema.
Ja loomulikult kasutame postituse tegemisel ka suuri algustähti lause alguses ja nimedes(kohanimedes kaasaarvatud)