Hbert

Reisiguru ja toimetuse liige, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

319 meeldimist
236 postitust
2365 kommentaari

7 külastatud kontinenti

90 külastatud riiki, 46% maailma 195st riigist

138 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Küllap ma ise oleksin leidnud, lihtsalt viisakas on väitele " parim hind", lisada link või vähemalt hind. Lihtsalt oleks normaalne.

Äkki paned lingi ka, et oleks võrreldav. Või lihtsalt kirjutad hinna?

Ma tean 3 dollarist hotelli Nicaraguas öö eest, privaatse pesemisvõimaluse, teleka ja wc-ga. Ja 9 dollarist hotelli  koos hommikusöögiga Laoses ning sama hinnaga Tais. Tai ja Laos ei lase momendil sisse turiste, aga Nicaragua ilmselt ei tee olulist probleemi. Väga lahe riik on ka.

Aga sa ei pea tegema pidevalt uusi teemasid, kasuta kord juba tehtud teemat, mille sa ise siin  https://trip.ee/foorum/uldfoorum/gran-canaria-andke-nou  juba alustasid. Pealkirja võid teemaalgatajana ise muuta, sisu on nagunii sarnane.

Selle hinna langetamise taga on mingi müstiline ettekujutus. Tegelikult on ettevõtjale soodsam majutusasutus kinni panna, kui  madalate hindadega lahti hoida. Kui tahad lahti hoida, siis pead  töötajad tööl hoidma, kes tahavad   endiselt palka saada ega ei ole nõus selle vähendamisega.  Hindade korrigeerumine on mõnekümne protsendi juures võimalik.

Samuti ei oleks ka endal eetiline tahta elada teiste häda ja viletsuse arvel, kasutades teiste täbarat olukorda ära.

Kas pitbulli pidamine Kanadas ei ole mitte keelatud?

Ma vaatasin veelkord oma sõnumid ja teated läbi ning ei leia ühtegi märget selle kohta, et oleksin sulle Päike12 kirjutanud. Ja veel kord: mul ei ole kombeks diskussioonis vastaspoole kommentaare kustutada.

Aga katsuks ikka isiklikult asju mitte võtta ja jääda Trip.ee foorumi mõtte juurde ehk vahetada kogemusi reismisest.

Kui mõni tahab lihtsalt enda ego välja elada,  siis kindlasti leiab internetist mõne parema ja endaväärilisema keskkonna.

Ma küll ei tea, et oleks sinu postituse kustutanud. Kui sa arvad, et meil on mingi vaidlus olnud ja pärast on postitused kadunud, siis päris kindlasti ei ole see mina olnud, vaid mõni teine vastavat õigust omav isik. Mul on kombeks käituda ausalt ja inimestega, kes suudavad arutleda, siis ka seda teha.

Ja erinevalt Dr.Rockist ei tunne ma sind isiklikult.

Ja mis sa DrRock minu kraesse kargad?  Katsu nüüd rahuneda ja minu isikust üle saada. 

Ma kustutan aastas enam-vähem 1 postituse ja just sellise, mis on ilmselgelt ebaadekvaatses olekus tehtud.

Kaalusin seda just ka sinu postituse puhul, selline naljakas ja ründav.

P.S Tegin screenshoti ka, sest tean et sul on kalduvusi oma postitusi muuta

Põhimõtteliselt pead omama tõendeid selle kohta, et lepingut ei ole olnud võimalik täita ning sul on tekkinud õigus lepingust taganeda ehk raha tagasi saada. Ja kui oled maksnud kaardiga, siis saad helistada Swedbanki või teed internetipangas "kaardiga seotud küsimused või vaidlustused" all pangateate. 

Või, kui oled olnud parem klient ja sinu väärtus on ära tuntud, siis helistad enda kliendihaldurile ning teed seda sama, ehk tõestad enda õigust.

Üldiselt nad väga ei taha vaidlustada, eriti kui asjaolud on ebaselged ja tõestus kaheldav.  Siis peab ikkagi lennufirma või veel hullem, vahendajaga vaidlema.

Esimene lingitud teema on puhas nagu prillikivi, keegi ei ole oma näpukestega seda mudinud ja endale sobivamaks teinud.

Teises teemas on postitusi, mis on kustutatud. Mina saan aru miks.

Samas ei maksta kommentaaride eest raha ning ei maksa võtta asja isiklikult. Minu kommentaare on ka kustutatud.  Mõnikord on läinud liiga tuliseks või valesse teemasse postitus.

Seega vabandan sinu ees ette ja tagantjärele. Aga kes selle postituse konkreetselt kustutas, on väga raske kindlaks teha. Seda õigust omavad Trip.ee-s ca 20 inimest. Näpuga ei saa näidata kellegile.

Ma ei näe küll kustutatud kommentaare. Üldiselt lähevad kustutamisele, ilma kasutajat teavitamata, kommentaarid mis on lihtsalt trollimine või mille pärast inimene peale hommikul ärkamist, ka ise punastab või lausreklaam (ka muu spämm). Üldiselt  on trip.ee kasutajate kontingent piisavalt väärikas, et kustutamisele läheb väga vähe.

Aga äkki ajasid ise midagi segamini? Ma tõepoolest ei näe Kats P teemades kustutatud postitusi.

Kui kommentaari lisaja ise otsustab enda kommentaari muuta või kustutada, siis on ta see õigus.Inimeste arvamus muutub,  nad tahavad täpsustada või oma eksimust muuta.

Kui sa ago7 siin juhuslikult käid, siis võiks pisut ka süveneda. Linda19 ka kirjutas, et on oma postitust muutnud. Samuti on mitmed postitused teemast kustutatud, ehk ei ole nähtavad tavakasutajale. 

Ning kitsamalt siis vihjed sellele, et kas tegemist ei ole enesereklaamiga, mis on eksitav ning tarbib teiste loomingut kasusaamise eesmärgil.

Hiiumaal saab olla turist ainult suvel. Kui hooajaväliselt tahad näiteks esmaspäeva õhtul Kärdlas süüa saada, siis jääb ainult Vabaduse tänava õllekas.

Paadimootori hooldjat ei ole mina veel leidnud, vähemalt Kärdla sadamas võiks olla mingid reklaamid väljas.

Ja majutuse hinnad on kallid ja pakkumine väljaspool hooaega kesine.

Tuuletorn on sisuliselt esimene tõsine turistidele suunatud infra. Isegi korralikke märgitud matkaradu ei ole olemas.

Võrreldes näiteks Ahvenamaaga või ka naabersaare Saaremaaga, on kogu areng veel toimumata.

NB!

Olen hiidlane, käin kodusaarel 4-5 korda aastas. Ka minu tuttavate/sugulaste hulgas on Monika viidatud probleemiks ja peavad seda piinlikuks.

Äkki peaks kogu teema maha võtma. Kuidagi imelik, eksitav ja segane. Eriti uue lahenduse osas, millele pealkirjas viidati.

Ärme nüüd julgusta inimesi iga hinna eest reisima ning püüa statistiliselt midagi tõestada, mille mõõtevea määramatus on nii suur, et tegelikku nakatumistõenäosust  ei ole võimalik anda siin ega seal.

Igaüks peab ise oma riske oskama hinnata ning kui häda on käes, siis omama tagavara plaane ja ka raha kusagil karantiinis istumiseks või ümbersõitmseks.

Absoluutselt on sul Kreegid õigus kliendikogemusesest, aga üldiselt ei ole heaks tavaks, eriti just kaasajal, teha järeldusi ühest seigast või omadusest.

Umbes nagu "tema kaaslane on punnsilm", " see auto on saast, sest tema tagumine rehv on tiba kulunud", " ta on empaatia võimetu, sest ta arvustas nn. nõrgemat", "see firma ei kõlba osta, kuna kontori korsten on katkine" jne.

Väga üksikutel juhtudel ostab inimene üht omadust, pigem ikka tervikut.

Ühelt poolt nagu loogiline. Kuidas sa saad arvustada hotelli, kui ainuke kokkupuude nendega on see, et raha on tagastamata? Mugavused ja puhtus ja padjad nagu ka hotelliteenindus on sulle ju teadmata. See et omanik ja turundus ning raamatupidamine pole raha tagastanud, ei tee hotelli pakutavat halvaks.

Viis ja pool kuud ootasin SWISS-ilt raha ning neilt ei saanudki . Aga minu respect neile, kes suutsid minu raha  SWISS-ilt tagasi tuua. Ühtlasi soovitan kõigile tulevikuks koheselt jamade korral hakata tegema bookingust screenshot-te, mida ma ise mingi hetke ajel hakkasin juba veebruari lõpust tegema ning mis oli piisavaks argumendiks tehingu tagasi keeramisel.

Ma kohe huviga ootan läbirääkimiste tulemusel võimaliku lepitava diili reaalset täitumist.

Demokraatlike riikide puhul ei oleks sellised erikokkulepped võimalikud, Aafrika riikide juhul oleks väga üllatunud, kui miski lepe saaks reaalselt täidetud. Ilmselt oleks pigem võimalik piiril miskit sahkerdada, aga selle hind ei tasuks ära.

Vabandust, aga ma kustutasin bdsm-i postituse, kuna tegemist oli ärapanemisega, mitte aruteluga. Igaüks tegutseb oma ärimudeliga ning ei saa pahaks panna, kui pakutav teenustasu ei ole vastuvõetav.

Maputo  on kas Mosambiik linnana, või rahvuspargina Zimbabwe.  Kui läheks sõbraga, siis seikleks ka ühistranspordiga. Lastega on asi juba keerulisem, nagu ka seltskonna  suurusega. Mida suurem seltskond, sedarohkem tekib takistusi .

Võta endale safarikorraldaja läbi riikide, vähemalt küsi neilt pakkumised. Siis saad hakata vaagima hindu ja sihte.

@tutkaonu!

Nõukogude Liidu Kesktelevisioon tegelikult kahvatab Uzbekistani uudiste ees, sellist asja ei suutnud isegi NSV Liit toota. Aga tänapäeva Uzbeksitan, Hiina ja Venemaa ametlikud uudised on ikka hämmastavad. Ei maksa neid hinge võtta, või kui on vaja hinge täita, siis võib ka hinge võtta .

Ikka on hea, et Trip.ee on olemas ja vähe modereeritud. Rasketel ja imelikel aegadel peaks emotsionaalsemad ja õrnemad inimesed loobuma pärisuudiste vaatamisest, otsima ja leidma endale sõpru, kellega rääkida ja kes kuulaks. Momendil tuleks otsuseid pikalt vaagida ja kaalutleda.

Ja nüüd inimestele, kes veel vene keelt valdavad, Uzbeki TV venekeelsed uudised, mille kõrval kahvatuvad isegi Hiina riiklikud uudised. Olen uudishimust Uzbeki TV-d koroonakriisi ajal regulaarselt vaadanud, samuti veel mõningaid lokaalseid Venemaa TV jaamu. Maad jagatakse ka ja president isiklikult tegeleb inimeste probleemidega

Link siin

Asja juures on üks lisapunkt, mida kiputakse unustama. Iga võetud töömees on sinu privaatruumis, sa pead temaga arvestama, temaga tegelema ja koera kinni panema. Või kui ei pane, siis selgitama teistele, et tegelikult ründas töömees esimesena koera ning töömees ise on süüdi.