Hea ekskursioonide/transfeeride kogemus Dominikaanist

Kuna olid tõesti toredad tegelased, kes viisid ägedatesse kohtadesse, olid mega sõbralikud ja ausad ja kuna saan aru, et Dominikaanis võib ka petiste peale sattuda, siis jagan kontakti - tegutsevad peamiselt Punta Cana/Bavaro piirkonnas, kust saab nendega, siis ekskursioone korraldada kuhu soov on, kui ise autot ei taha rentida (näiteks, kui soov vaid 1-2 väljasõitu teha ja seda ülimugavalt, väga korralikus minibussis ja korralike lasteistmetega). Kohapeal käib kõik läbi Whatsappi - seega saab nendegagi hästi kontakti sealt kaudu: +1 809 7102708


Härra nimi on Franklin. Hinnad on kohaliku ekskursiooni-turu keskmised, meie 5h eratrip põhja poole, peatudes inimtühjades randades, juues kookospiima värskelt alla-kukutatud kookostest samal ajal kui metssiga kookoseid 2m kaugusel järab jne maksis 150 USD, resordist võttes oleks saanud sama raha eest turiste täis bussis logiseda kindlaksmääratud marsruudi järgi. 

Antud vihje ei pretendeerigi budget reisija säästu-variandile, vaid Punta Cana resordis lastega viibiva pere segmendile, kes tahavad paar tripi teha, tänu Stockholmist väljuvale TUIle usun, et ma pole ainus, kes sinna eksib.