Hea nõu kuluks ära!

Tervitused siitpoolt... ootan soovitusi puhkusereisivalikul. Plaan minna suurema noorteseltskonnaga puhkama oktoobi lõpunädalal v. nov. alguses. Millistel reisidel siis hooaeg ja kuhu soovitaksite minna (va. Egipt). Olen ise vaadand Kanaarisaari ja Kreetat kuid viimasel tundub sel ajal hooaeg juba lõpukorral olevat. Jään ootama Teie arvamusi...
Ettetänades!

Oleneb ju eesmärgist ja inimestest, et mis neid köidab...
Kui aus olla, siis tundub valik Kanaarid ja Kreeta veidi igav, sest kindlasti on Teie tutvusringkonnas kümneid inimesi kes seal juba käinud ja reisimuljeid jagades saad hiljem vastata vaid küsimustele, et kas sa seal ka käisid ning kuulda, et jah, meie käisime ka.
Kui võtta ette Euroopa kaart, siis tunduvad palju põnevamad näiteks värske Euroliidu liige Rumeenia või väga halbade teedega, kuid samas ilusate randadega Albaania. Või Ukraina, Moldova, Serbia, Šotimaa, Andorra, Malta, Sitsiilia, Portugal, Horvaatia....
Miks mõelda vaid sissetallatud rada Egiptus-Kanaarid-Kreeta? Seda enam, et olete noored :)Ehk on pärast ka midagi, millega sõpru üllatada.
Jõudu.

Kui kysimuses on suurem noorte inimeste seltskond, ehk saate isegi hakkama sihtkoha valikul. Kas seda, kuhu minna, peab töesti vöörastelt kysima? Noortel ju fantaasiat peaks jätkuma?

millal kreeta hooaeg lõpeb? kas läheb juba väga jahedaks oktoobri lõpus?