trip-krainetrip-ukraine-dark
Hea ööbimine Heathrow's - Premier Inn

Kel on vaja ööbida Heathrow' piirkonnas, siis soovitan Premier Inn hotelli, Bath Road 15. Korralik magamisklassi ehk pea kolmetärnihotell, millel oli ainsaks miinuseks veidi küsitav toauks. Hotell ise uus, suur, puhas, esindusliku fuajeega; tuba suur, televiisor, vann ja dush olemas - kõik viisakas korras. Vaikne. Teenindus viisakas (ehkki britte staffi hulgas vist polnudki:), sisekujundus meeldiv - igati OK koht, eriti pärast pikka lendu väljapuhkamiseks.

Öö hinda vaadake Tripadvisori vmt. vahendusel, mina sain kaks nädalat ette tellides reede ööks kahese toa vähem kui 50 EURiga, kohapeal reklaamivad nad madalaimat hinda 29 GBP, aga sellel on siis mitmeid lisatingimusi. Kolme öö järel neljas on tasuta (kui keegi peaks nii kaua tahtma olla:)

Väga hea hommikusöök (buffet all-you-can-eat, full English breakfast ehk siis koos munade, vorstide, peekoni, ubade, magustoidu, kohvi jmt-ga,) 8 naela. Suhteliselt kallis, kuid hoiab ka suurema mehe kindlalt püsti kuni õhtuni:) Oli ka odavam variant (mitte-buffet) 5 naela eest.

Alla 16-aastastele on hommikusöök tasuta ja ka 2+2 peretuba on väidetavalt sama hinnaga mis tavatuba. Seega lastega perekonnale vägagi sobiv koht hinna ja tulemuse suhte mõistes.

Südalinn on küll kaugel - bussiga 222 kuni Hanslow (West?) metroojaamani ja sealt Picadilly liinil 17 peatust kuni Picadillyni. Kokku vähemalt tund. Tagasi saab ka öösel, Trafalgari väljaku eest ööliiniga N9 Heathrow suunas, mis toob otse hotelli ette, aga aega kulub ca 1h 20-30m.

Heathrow 4 terminalist tulles saab hotelli lähedale Bath Road nurgale tasuta bussiliiniga 555 (peatus nr.6 IV terminali ees), sealt on kas jalutada 10 minutit (mööda Holiday Innist ja Ibisest) või siis sõita teise bussiga paar-kolm peatust.

Kokkuvõttes - kui on soov/valmisolek olla Heathrow's, siis soovitan igati!

Heathrow kandis on 3 Premier Inni, aga see on see, mida Jaan12 silmas pidas. Selle võib veel odavamaltki kätte saada, aga eks see oleneb juba nädalapäevast ja aastaajast.