Helistamine Küprosele...

Tahan helistada Küprosele, aga mida selleks tegema pean? Kas inimene, kes on Küprosel peab omama kohalikku kõnekaarti või saab ka eesti numbrile helistada, valides ette Küprose suunakoodi?

Kui inimesel on Kyprose kohalik k6nekaart siis ette peab valima + v6i 00 ja suunakood 357 seejarel number, mob. numbrid algavad 9-ga. Kui on aga Eesti number, siis pole muud midagi vaja valida kui ainult sama number mis Eestis oli. Eestist helistades on minutihind miski 8-10 eek(v6ib olla veel kallim), lisaks maksab ka k6ne vastuv6tja kui tal on Eesti number, seega palju parem ja odavam on Kyprose numbrilt Eesti lauatelefonile helistada, 15 min laheb kuskil 1.-1.50 eurot (alla 30 eek).

Korrektsuse huvides olgu täpsustatud, et Eesti mobiilinumbrile helistades läheb helistajal ikkagi tavaline paketipõhine minutitasu, mitte 8-10 eek.

Ma nyyd ei saa aru: Kas sa m6tled, et kui Eestist, Eesti mob.numbrilt Kyprosele helistada, Eesti numbrile (mis on Kyprosele lainud), siis on paketip6hine tasu ja lisaks makab vastuv6tja ka? Aga Eestist Kyprose numbrile helistades on ju kaugk6ne ja see maksab palju...

Täpselt nii. Kui sa enne samamoodi üritasid öelda, siis kukkus natuke segaselt välja. Sellepärast täpsustasingi.