hiline check-in hotellis

Vajan mõne targema nõuannet/arvamust :). Olen enne kaugemaid reise vaid reisibüroodega ette võtnud ja pole enne välismääl ise hotelli bronninud. Plaanin hetkel juulikuusse reisi (Euroopas) ja leidsin meile sobivad lennuajad. Lend on 01.07 aga jõuab sihtkohta peale südaööd ehk 02.07. Põhimõtteliselt peaksin ma hotelli broneerima eelmisest päevast alates. Kirjutasin igaksjuhuks (ei teinud broneeringut kodulehel vaid kirjutasin meilile) hotelli, millal me jõuame ( ehk 02.07 umbes kell 2 öösel), et küsida pakkumist ja küsisin ikka üle, et kas see on ok, kui me sellisel ajal jõuame aga sealt öeldi, et pole probleemi, et reception on avatud 24/7 ja tema tegi pakkumise ikkagi 02.07 kuni lahkumiseni. Mulle pakkumine meeldis ja avaldasin soovi teha broneeringut ja kirjutasin veel uuesti ka kuupäevad ja kellaajad üle ning midagi nende poolt ei muudetud ehk hotell on meil broneeritud 02.07-04.07. Sain kätte confirmation lehe ning seal on kirjas muu info all, et check-in from 15:00 on arrival day.

Vaatasin veel oma meili üle ja olin kirjutanud spets nii:
check-in 02.07.15 around 2 o'clock at night

Hotelli pakkumine:
2-5th of July

Kas ma peaks mures olema ja uuesti üle küsima hotellist või võin ma nüüd kindel olla, et meil on ikka selleks ööks ka tuba olemas? Pärast jõuame kohale ja öeldakse, et me saame toa alles järgmiseks ööks ja selleks ööks on toad väljamüüdud?

Mina kirjutaks uuesti. Või tegelikult pigem helistaksin esialgu. Sellisel juhul olen ise alati broneerinud öömaja alates eelnevast päevast (praegu siis 01.07) ning siis kirjutanud ja lõpuks ka helistanud, et me jõuame alles peale südaööd. Muidu vaatavad, et kedagi kohale ei tule ja annavad mõnele öisele saabujale toa ära.

mina ise ka üldjuhul nii teinud, et juba eelmisest päevast bronn peale ja kiri hotelli, et tuleme hiljem.
soovitan ka üle helistada ja kuupäevad-kellaajad üle mainida-kontrollida.
sest tavaliselt ikka nii et tavaline check-in 12.00-15.00, varajane check-in 8.00-11.00 ja hiline check-in alates 20.00-...
ja sinu kellaaegu-kuupäevi vaadates eeldaks ikka et peaksid bronnima alates 01.07-05.07, aga helista ja uuri üle.

Aitäh vastuste eest. Eks ma mingi hetk kirjutan veel üle ka, täna enam ei viitsi.
Aga ma hakkasin mõtlema, et ju see ikka on õige, sest (kuigi hommikusöök on hinnas) ma veel kirjutasin üle ka, et soovime hommikusööki 02.07 ja 03.07 (04.07 pm enam mitte, sest lennuka läheb väga vara). Ainuke asi on see, et kas üldse süveneti kuupäevadesse või vaadati lihtsalt, et kahel päeval.

Eks see sõltub maast ja hotellist. Mõnel maal peab kõik asjad mitu korda üle rääkima ja lõpuks on ikka paras segadus. Teises kohas saavad veidi keerulisemast soovist kohe aru ja asi toimibki.