Holiday Clubi kingitus

Tere! Olen trip.ee -st lugenud palju sellest, et Holiday Clubiga on võidetud majutusi Hispaaniasse, aga neist inimestest, kes televiisori või mobiili on võitnud, pole siin midagi.
Mind huvitabki just see, kas keegi on ka reaalselt televiisori või mobiili kätte saanud? Mulle tuli samuti see kutse esitlusele ja kutsel on selgelt öeldud, et kolme kingi (televiisori, majutuse hispaanias ja telefoni) vahel saab VALIDA ise. Palun vastata ainult neil, kes on televiisori või telefoni kätte saanud ilma, et oleks mingeid osakuid ostnud.

Ära ole naiivne, mis mõttega nad hakkavad sinu peale raha raiskama, kui sa neilt midagi vastu ei osta? "Võidad" reisi ja maksad selle ise kinni.

Kulla Motion! Pakun sulle välja ühe üsna reaalse variandi: vali telekas endale võiduks! Reisi ostad juba vabatahtlikult!

No selline mõte mul oligi, ja ma usun, et neid on teisigi, kes on mõelnud, et tahaksid teleka auhinnaks valida, kuid millegi pärast saavad ikka majutuse, mille kokkuvõttes koos lennupiletitega ise kinni maksavad. Sellepärast tahakski teada, kas siiski on neid, kes auhinnaks omale teleri on valinud ja selle ka kätte saanud?

No sinu mõttekäigust sain ma aru, aga kas sa tõesti arvad, et sellisesse "ämbrisse astunu"
viitsib siin oma lollusest pajatada, sest kokkuvõttes on kinni makstud nii telekas kui ka reis?
Eks ootame siis esimesi julgemaid :D.