Hotell Almaty's

Kas keegi on käinud ja oskab soovitada head hotelli Almatys, soovitavalt mitte hirmkallist. Internetist leidsin kõiksugu variante aga mõtlesin, et kui kellelgi on isiklikke kogemusi oleks huvitav. Samuti kõik muud soovitused seoses Almaty-ga on teretulnud. Kas keegi on sattunud ka Shymkenti?

Tere!

Elasin aasta aega Almatõs. Kahjuks pole endal kunagi olnud vajadust ööbida hotellis. Need eestlased, kes Almatõs käisid (ärimehed) ööbisid korralikumates hotellides, mille hind on ka suhteliselt kõrge. Üldiselt on Kasahstani hotellide probleemiks see, et on enamasti kahte sorti ööbimiskohti - kallid luksushotellid ja nõukaaegsed koletised.

Üks koht, kus saab ülevaate suurimatest Almatõ hotellidest on siin: http://kazakhstan.orexca.com/hotels_almaty.shtml

Minu Läti tuttav ööbis Kazzhol hotellis - pidavat suht OK olema.

Almatõ ise ei ole eriti kena linn. Küll on aga imekaunis seda ümbritsev loodus (mäed!). Shymkendis sai ka ära käidud - poole päevaga saab pildi ette, kauem turismi mõttes pole seal mõtet viibida. Soovitusi ja kommentaare oleks kindlasti veel - võib meilida: deniss.rutsheikov(at)gmail.com

Edu! Deniss

0
0

Aitäh soovituste eest! Pean sõitma tööreisile Shymkenti, tõenäoliselt ei jää aega palju ringivaatamiseks. Almatõs pean ööbima sest seal tundub on ainult üks lend päevas Almaty-Shimkent suunal. Võimalik, et kirjutan Sulle e-maili teel kui veel mingeid küsimusi tekib.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased