Hotell Eden Rock ****

Mul ka selline küsimus, et kas keegi oskab selle hotelli kohta midagi öelda? Minek jaanuaris koos 6-e aastase lapsega ja kas keegi on käinud lastega delfinaariumis ning kuidas olete rahule jäänud?

Algatuseks pane otsingusse sõna: eden rock ja delfinaarium...

Meil minek 18.11 just Eden Rocki. Tegin enne valikut päris kõva eeltöö ning tundus, et see hotell peaks päris hästi sobima. Mulle on oluline ranna lähedus ja linna lähedus, kuid samas vaikus hotellis.Eks 25nda paiku saan öelda, kuidas rahule jäin:-)

Selle hotelli kohta võin öelda, et minule meeldis väga, teenindus ja toit olid väga head. Meie toast avanes vaade kogu Sharmile. Häirisid natuke lennukid mis lendasid üle aga kui ikka väsinud oled ja magad siis ei kuule seda ka. Hotelli basseini ääres lasti eesti muusikat, mis oli toredaks üllatuseks. Basseinil pole soojendust aga palava ilmaga oli kosutav ujuda, lastebasseinis oli vesi soojem. Linna minekul peab arvestama trepist ronimisega aga 6a lapsele ei tohiks see vastumeelt olla, kui natuke ronida saab:. Hotelli rand oli ülevalt hotelli juurest näha, käterätid sai hotelli basseini juurest randa kaasa. Head mõnulemist.

Kas raha saab ka eden rockis vahetada?

Saab küll raha vahetada, tulime pühapäeval kõik normaalne, muide trepiastmeid 102.

küsimus selline ,et kas keegi teab kui jahe ka õhtul on kas kinnised jalanõud peaks ka kaasa võtma?Sõidame 15.november ja 8.aastane laps on ka kaasas ja kas piisab mingist soojemast pusast õhtul selga panemiseks või on ikkagi nii soe ja pole midagi niisugust vaja.

Selles hotellis olge väga ettevaatlikud oma väärisesemetega. Käisime kevadel. Viimasel päeval enne ärasõitu võeti kõrvarõngad, mis olid kullast ja veel nipet näoet. Nad teavad, et sul pole enam aega hakata nõudma ja selle peale lähevadki. Sama nali nagu eelmisega oli ka pool cardiga. Aga tuleb õiendada ja siis on laheneb ka kõik. Aga väärtasjadega olge ettevaatlikud. Pange seifi. Meie olime ise rumalad, et seifi ei kasutanud. Aga muidu on mõnus hotell. Randa tuleb minna üpris varakult, et kohta saada.

Meil tehti tünga võtmehoidjatega. Esimesel päeval saadab sind tuppa pakikandja, teeb ukse lahti ja paneb võtme lauale. Hommikul vaatad, et võtmehoidjal on pragu sees. Hoiad seda nädal aega ilusti, paar korda annad isegi adminile tagasi, pole nagu mingit probleemi. Ja viimasel hommikul hakkavad jahuma, et oled selle katki teinud ja maksa 10USD-d. Kokku oli selliseid võtmeid kaks. Maksime ära, kuna muidu poleks lennukile jõudnud. Ühe võtme sain veel korraks oma kätte ja väänasin puruks. Oi kuidas vihastasid ja omas keeles midagi kirusid. Võtsin maksmise kohta ka arve. Küll üritas mesimagusa jutuga tähelepanu mujale juhtida, et mitte selle kohta paberit anda. Ettevaatust üks võtmehoidja juba ootab Teid.

Kas sain õieti aru, et võti tuleb hotellitoast lahkudes ära anda, kas ka siis kui basseini juurde lähen ja kas kogu kraami raha, dokumendid, kaamera kannan endaga kaasas, vargusi siis palju. Keelt ei mõista, siis ei saa ka jägeleda nendega

Kas tõesti nii hull, et fotokas ja läpakas jne võib olla toast tagsitulles kadunud?

Selleks et saada käterätti pead andma basseini juures olevasse putkase oma bool cardi. Teine kaart on beach card, selle annad rannas ära, see näitab millise hotelli külastaja sa oled. Kaardi "kadumise"(tavaliselt kaob see kaart viimasel õhtul)eest maksad umbes 40EEKi. Võtit ei pea tagastama, aga koristajal on oma võti ja pääseb alati tuppa. Meie perel midagi kaduma ei läinud, aga üks poiss kurtis et temal jalutasid uued ilused rannaplätud ära.

Selleks, et tropid teie asjades ei sobraks tuleb lahkudes uksekülge silt panna "mitte segada" toas peaks siuke olemas olema. aga siis ei koristata kah kuid ma arvan et polegi oluline et igapäev koristataks, kui ise just väga ei määri.Me käisime jaanuaris ja ühtedelt eestlastelt võeti koti põhjast hõbe kett niiet järelikult sobrati asjades. mulle see ei meeldiks. aga mõnedes hotellides on šeifid nii väiksed et läpakas küll sisse ei mahu...

Ka meie peatusime selles hotellis okt.lõpus ja igati rahul.Lapakat kaasas ei olnud,kuld oli kaasas,fotokas oli küll vahest toeas.Kaardid olid öösel laual,kuid hommikul vahetasime ühe käterättide vastu ja teise võtsime randa kaasa,millalneid siis virutati.Toapoiss oli mõnus meisterdas meile käterättidest südameid ja luikesid,kaunistas veel lillekestega.Järelikult meil siis lihtsalt vedas kui olime teeninduse ja söögiga küll rahul.Tuba oli ka kohe basseini ääres ja terrassiuks oli pidevalt lahti isegi öösel. Selle hotelli kasuks otsustasime kuna kõik oli läheduses nii linn kui ka rand.Kui peaks veel minek olema siis ikka sinna Eden Rocki.Häid puhkuse elamusi.

Hea kuulda. Aga ei tea aks Eden Rocki seifi läpakas mahub?

Vaevalt. Väike seif seal. Koristaja on tõesti tore. Tegi palju toredaid nikerdusi. Jätsime talle 20kohaliku viimasel päeval lauale, aga ma kardan et see pandi teiste poiste poolt tasku. Enne äraminekut käib jooksupoiss taos ja vaatab toa üle, et sa midagi kaasa ei võta(varas kardab ikka varast). Vaevalt et ta jättis raha lauale. Järgmised kes tahavad seda teha, siis tehke seda paar päeva enne äraminekut või pange raha kuhugi sellise koha peale kust ainult koristaja selle leiab.

Ei tasu lihtsalt asju laiali jätta, et kellegi kiusatust ei tekiks. Mina panin oma väärtuslikumad asjad kohvrisse luku taha ja ei kadunud midagi ära.

Iga kord kui wc külastad pead jätma peale vee tõmbamist 1 dollari veevärgi teenindajala,kui aga kasutad ka paberit siis veel 1 dollar pabetimajanduse arendamiseks! Ei saa aru,loe siis eelmisi kabdeid või oled tola!

Ei ole midagi kadunud, iga päev toad koristatud ja rätikud vahetatud. Mingit sobramist ei ole olnud. Mingit petmist ei ole juhtunud. Olen seal olnud juba neli korda. Alles tulin. Toidud on väga maitsvad. Lisaks kalale, lihale, kanale kõikvõimalikud puuviljad ja juurviljad toorelt ja hautatult. Ja oi neid koogikesi ja tordikesi igal õhtul! Ühte tarka nõu oskan anda kõigile Egiptusesse minejatele. Kui näitad üles lugupidamatust egiptlaste või selle maa tavade ja kommete vastu, kui absoluutselt ei soovi nendega suhelda ja oled tige toriseja, vastavad nad sulle täpselt samaga.

Kas Eden Rockis saab ka saabumise õhtul süüa?