Hotell Elysees

Elysees hotell Hurgadas kes on seal viimati olnud tahaks tagasisidet või infot selle hotelli kohta ja kuidas ilmad on aprilli alguses?

Meie lähme sel kevadel sinna hotelli neljandat korda.Üldse Hurghadasse 10korda.Meile meeldib see hotell kuna on suurest melust jalutuskäigu kaugusel eemal,hotellil on mõnus rand kus iialgi ei pea päevitamiskoha pärast muretsema.Meile maitseb Elysees hotellis pakutav toit(on inimesi,kellele see ei meeldi).Hotelli aulas ja basseinialas on tasuta wifi ala.Toad on puhtad,linu ja rätikuid vahetatakse iga päev.Pole kunagi olnud vajadust tuba ringi vahetada Elysees hotellis,küll aga teistes kus enne seda käisime.Aga nii nagu inimesed on erinevad-on ka arvamused sellest hotellist erinevad.Meile meeldib.
Ilmadega on nagu on.Eelmisel aastal käisime märtsi lõpp,aprilli algus ja sellest kahel nädalal kaks päeva oli suht tuuline ja enamus inimesi käis pikkade varrukatega ja pikkade pükstega õhtuti.Ülejäänud päevadel aga oli ka öössel lühikeste varrukatega täiesti paras.Ühel päeval aga oli liiga palav.õhk seisis.Kuid üldiselt on aprilli alguses väga mõnus Hurghadas olla.

Olen käinud Egiptuses jaanuaris, veebruaris, novembris... Ja nüüd lähen märtsis (6.03). Kunagi pole meres käimata jäänud ega päike võtmata. Kui mõni päev ongi jahedam ja tuulisem olnud, siis on enamuses hotelli randades osa lamamistoole varjulisemas kohas. Aprill on kuum-kuum. Tuttavad käinud aprillis. Põhjamaisele "kartuliidule" suht karm. Kaitsekreemid kindlasti kaasa või osta sealt. Ööd on nii ja naa, soojemad riided nagunii siit minnes seljas. ;)
Olen ka Elysees olnud...küll vist üsna ammu...äkki mingi 4 aastat tagasi. Väike hubane hotell. Oma rannaga. Ja Novatursi hotelli tutvustavad pildid on üsna sellelähedased, mis kohapeal nägin. Tundub, et seal on ka pisut remonti tehtud vahepeal. Toiduga on igal pool ühtmoodi, et kui olla rohkem kui 1 nädal, hakkab menüü korduma. Ja virisejaid leidub alati...
Tol korral käis Elysee rannas iga päev tegevus: kõhutants, jooga oli vist, petanque, võrkpall... Hotellil oli oma arst, kes käis igal hommikul ringi rannas ja küsis, kuidas läheb ja "lohistas" minema, kui midagi kahtlast nägi :D Mul tekkis päikeseallergia ja kohe anti salv, mis oli väga tõhus...
Veel on seal siseõu basseinide ja basseinibaariga. Kui väga tuuline, võib seal olla ja mõnuleda (koksid/näksid)...
Ongi vist kõik. Ilusat puhkust!

Suured tänud vastuste eest ja kuidas transport on hotellist hurgada keskusse?