Viimased kommentaarid

Meie lemmikud on riigi- ja veel ka mõne erilise koha/objekti sümboolikaga pastakad ja märgid (varem võtmehoidjad). Kohustuslik on ka riigi lipukene:)

100% nõus tahaksreisile kirjutatuga. Olen ka sarnaselt toimetanud juba mitu aastat Horvaatias puhates. Broneerin ööbimised alati läbi booking.com-i ja kui esimeses öömajas on olnud kirjas, et saab maksta ainult kohalikus ja sulas, siis selle summa olen võtnud kunades kaasa, et aega kokku hoida. Reeglina sab maksta kõikjal ka eurodes.

Eks neil ole ka sarnased autod müügil:) Olen oma uuema autoga kolmel suvel sõitnud päris palju mööda Euroopat ja keegi ei ole sellise teemaga tülitanud. Arvan, et pole probleemi.

Võin oma kogemustest lisada 834arr-le, et olen broneerinud reeglina ainult booking.com kaudu juba 7 aastat ja negatiivset kogemust pole olnud. Tähtsaim on lugeda ja uurida ja endale selgeks teha tingimused - siis pole ka muresid:) Edu broneerimisel!

Täiega nõus Raivoga. Tuleb ikka enda jaoks lahti mõtestada tingimused:) Vahest on raske aru saada - loe siis mitu-mitu korda ja asi saab selgeks. Kui ei ole tühistatud tasuta enne 7 päeva, siis täiesti arusaadav, et miteilmumise korral (see ei ole ju tühistamine määratud aja jooksul) võetakse tasu...

Kuna nüüd on Elblagi kanal taas avatud, siis tunneksin huvi, kas on keegi viimasel ajal läbinud selle laevareisi, kus ka mööda maad laeva veetakse? http://www.zegluga.com.pl/oferta/take-the-boat-through-grass-elblag-buczyniec-or-buczyniec-elblag-1.html On seal ka midagi vaadata, tasub see reis läbi teha?

Olen olnud seal kõrval - Sunrise Gardenis kahel korral. Praktiliselt on nad koos ja mõni aasta tagasi võis kasutada mõlema teenuseid. See võib ka praegu olla nii. Hotell on korralik, võibolla veidi väsinud tubadega. Basseinid see-eest igati head ja territoorium suur, ilus ning korras. Merre minek liivane ja mitte eriti tuuline rand. Kehtib punase lipu süsteem - teenusepakkujad ei tüüta lipu olemasolul. Lastele seal küll eriti tegevust pole. Söögid head. Suur kaubanduskeskus jalutuskäigu kaugusel ja fix. hindadega Cleopatra ka mõnesaja meetri kaugusel. Vast leiad ka siit tarkust juurde: http://trip.ee/foorum/uldfoorum/hurghadas-kuidas-liikuda

Vaatasin ka üle, on tõesti väga asjalik portaal. Tasub uurimist ja kasutamist. Tänud 834arr!

Hetkel Egiptuses ja rahaga on nii, et eurod kaasa ja automaadis kohalikuks. Kurss on 19...20 kohalikku euro eest:)

Pole kunagi kodus vahetanud. Seal on pangaautomaate ja vahetuskohti piisavalt. Mõned väikesed dollarid on ikka igaks juhuks taskus olnud.

Tehnika on tehnika. Vahel ikka juhtub. Samas lõpp hea - kõik hea.

Meie oleme ilusa looduse nautijad ja meil kulus peaaegu 6 tundi. Aga oli ka, mida vaadata. Arvestuslik on 4 tundi jah.

Ühistranspordiga kahtlane värk ühe päevaga. Otsereise ei paista olevat. Läbi Karlovac-i pakutakse aga aega kulub palju. https://www.rome2rio.com/s/Pula/Plitvice-Lakes-National-Park http://www.buscroatia.com/pula-plitvice-lakes/ Sellisel juhul äkki tasuks mõelda öömajale Plitvice kandis või Karlovac-is.

Tehtud! Kasutan reeglina läpakat.

Ilm on nii nagu Jumal juhatab:) Reeglina on seal kogu aeg soe... Siit näed ka ajalugu - vaata ja võrdle ja otsusta. https://www.wunderground.com/eg/hurghada

Pakuksin ka Swedbanki kindlustust. On olnud ka üks haigusega seotud kindlustusjuhtum Egiptuses. Polnud mingeid probleeme ja tasuti kõik kenasti ära.

Varem ikka vedasin kaasa kohalikku raha ja dollareid. Viimastel reisidel olen kaasa võtnud veidi dollareid (väikesed rahatähed) ja natukene eurosid ka. Kui väga vaja, siis saab kohapeal rahaautomaadist kohalikku võtta just niipalju, kui vaja. Ei näe kodus põhjust kohalikku vahetada.

Sel juhul vast on abiks booking.com. Seal on pakkumisi palju. Vasakul paned filtri (sorteeri vastavalt) kastikesse linnukese "hotellid" ja asud aga uurima.Valimisel tasuks hoolega läbi lugeda kommentaarid ja nii saabki leida sobivama hotelli. Samuti soovitaksin uurida tähelepanelikult tühistamistingimusi, et pärast poleks üllatusi, kui reisiaed peaks muutuma...

Palun värsket infot Stockholmi ühistranspordi kohta: Kas Tallinki laeval müüakse endiselt ühistranspordi ühekordseid paberpileteid? Sain aru, et bussides toimub pileti registreerimine automaadis. Kuidas on lood trammides, kas samasugune automaat? Kui jätkan selle piletiga reisi trammis, kas tuleb siis ka trammis pilet registreerida?

Tänud ette!

Ööbimispaik Krakovis? Oleneb, mida soovida, kas kämpingut, hotelli või hoopis kodumajutust... Olen peatunud sellises kohas ja võin soovitada: http://www.clepardia.com.pl/pl/campsite

Soovitan broneerides vaadada hoolega tühistamistingimusi. Mina reeglina otsin kohad, kus tühistamine on tasuta isegi paar päeva enne saabumist. Kui aga nii on läinud, siis pole ju süüdi ei Booking ega hotell ja viisakas oleks tingimustest kinni pidada.

Meil oli soov ka seda praami kasutada aga ei julgenud. Online broneerimissüsteem ei garanteeri soovitud kellaajal ülesaamist. Toimib elav järjekord. Päevas liigub ainult mõni praam ja kartsime, et õhtul ei mahu peale. Käisime ka sadamas vaatamas - veel õhtul oli pikk autode järjekord. Niisiis jätsime selle sõidu ära. Kasulikum oleks vast võimalusel Split-Supetar valida - seal sõidavad praamid tihedalt. Kuna meil Splitis peatumist ei olnud plaanis, siis jäi seekord saare külastamine ära.

Tatralandia on veepark ja eks seda peab siis ka külastama:) Ööbimised on päris hea hinnaga saadaval booking.com-is. Viimati ööbisime sellises majas: Apartmány Liptov. Igati OK. Lähedal on ka teine veepark: https://goo.gl/maps/5ZUXYu2HJj12