trip-krainetrip-ukraine-dark
Hotell Somerset Lake Point´i asukoht?

Tere Küsimus puudutab siis eelkõige Bangkoki külastunuid või inimesi, kes seda linna hästi tunnevad. Kas oskate öelda, kus asub umbes aadress: No 41 Sukhumvit Soi 16, Sukhumvit Road, Klongtoey, Bangkok 10110, Thailand? Nimelt sellel aadressil asub hotell Somerset Lake Point, Bangkok hotell.

Küsimus on siis selles, et kas eelpool mainitud aadress asub Bangkokis üsnagi kesklinnas või on sellet väga kaugel. Kui on eemal, siis kuhu poole ja kui kaugele jäävad põhilised tänavad, kus kõige rohkem tegevust, poode jne. Lisaks, kuidas iseloomustaksite seal läheduses olevaid ostukeskuseid ja muid vabaajaveetmis võimalusi? Näiteks söögikohad, pubid ja ööklubid. Ööklubidest võib samuti soovitada mõnda, mis Bangkokis asub ja mida võiks külastada, kui sooviks näiteks üks õhtu väljas pidutseda.

Loodetavasti on kellelgi mõned head soovitused! Tänud!

Somerset Lake Point on väga hea hinna ja kvaliteediga hotell. Asub Sukhumviti lähedal, kust pääseb hästi skytreinile ja mööda linna liikuma. Põhimõtteliselt on kesklinn ja mis peaasi skytreini ja taevatrepi juures. Paar peatust keskuse poole on kaubamajad jne. Viisakamad ööklubid ja tänavakohvikud on Soi 11. See on üle tänava ja 10 min jalutuskäiku Siami poole Nana peatusesse. Suht üle tee (Sukhumviti) on Soi Kauboi tänav, mis on lõbus punaste laternate koht. Kui vaid üheks õhtuks minna, siis jaluta Soi 11, istu Jazzbaaris ja liigu edasi tänava lõpus olevatesse klubidesse. Igat sorti klubisid on jalutuskäigu kaugusel. Lähemalt loe siit: http://www.bangkok.com/ . Üks päev Bangkokis on vähe ja sellepärast loe foorumit, tee hea eeltöö ning tee õiged valikud. Muidu liigud nagu siil udus:), aga esmavalik on päris hea.

Olen tegelikult plaaninud seal olla 3 ööd. Broneerisime täna sõpradega ka selle hotelli kohad ära Tower B. Jõuame 25. septembril kell 14 paiku sinna ja lahkume 28. september kella 12 paiku edasi Perthi. Mõtlesin ise kah, et võiks tegelikult pikemalt peatuda. Samas peaks ju nende päevadega ka piisavalt saama Bangkokis aega veeta või soovitad kindlasti pikemaks ajaks jääda?

Kolm ööd BKs on paras, kui eeltöö ära teha ja sisukalt aega veeta.