Hotellid El Gounas

Tere, Kuidagi ei suuda otsustada kumba hotelli valida: Sheraton Miramar Resort El Gouna või Mövenpick Resort & Spa El Gouna?  Kes käinud ja näinud siis kiitke või laitke palun. Ette tänades! 

Mövenpick! Mere ääres, oma rand ja lainete eest kaitsva, ilmselt tekitatud rannaribaga, samuti on parem hotelli asukoht - vanalinn jalutuskäigu kaugusel. Sheratonis olnud küll pole, kuid jalutanud hotelli territooriumil ning selle järgi arvates, on Mövenpick paremas korras.Endal minek mitmes kord Steigenbergerisse. Kõik need 3 hotelli on 5*, korralikud ning saad nende hotellide vahel vahetada lõunasöögi kordasid.

Sheratoni hotelli lähedal on pikk pikk sild merre. Kas see on ligipääsetav kõigile või ainult Sheratoni hotelli klientidele? 

See sild on El Gouna erinevate hotellide jagatud rannas Zeitunas, silla lõpus algavad korallid. Tõenäoliselt ka Sheratonist viivad paadid pidevalt hotelli inimesi Zeituna randa, kus igale hotellile on eraldatud kindel ala. Hästi tuuline on seal üldjuhul. Mövenpicil on ainsana oma rand, teised hotellid asuvad peaaegu kõik laguuni ääres ja käivad Zeituna rannas.