Huvitavad seljakotimatkad

Otsin matkakaaslasi kellega koos planeerida retki kohtadesse kus inimesed tavaliselt ei käi,näiteks Siber,Alaska teatud piirkonnad, mäed jne ning teised huvitavad ja inimeste poolt mitte veel " täielikult" avastatud kohad.Tegemist võiks olla peaasjalikult jalgsimatkaga,muidugi antud piirkonda sõiduks kasutaks ikka võimalusel transpordivahendeid.Avastamatta metsikuid kohti on veel küllaga,kui kellegil mingi idee on tasuks märku anda.

Matkaklubid (Harju Alutaguse Põlva jne). Leia lähim ja võta ühendust. Alpiklubid - Firn ja JKA.

Üldiselt. Võhivõõraga ei lähe keegi seljakotimatkale Siberisse. Päris puuda soola ära ei pea koos sööma, aga mingi ajalugu võiks sul olla. Kus oled käinud, kas eelmised kaaslased ja grupijuhid hindavad sind hästi, miks sa siis nendega ei lähe ja kuulutuse kaudu kaaslasi otsid? Matkamiseks peab olema seltskond, kes sind tunneb ja kes infot jagab. Arvan, et klubid on alustamiseks hea variant.

Sandberg ja &Moments (ja ehk keegi veel) teevad üsna ägedaid kommertsreise. http://sandberg.ee/Sandbergi-kaugemad-reisid-ja-matkad.php http://www.andmoments.com/est/randama Miinus: kommerts. Esiteks maksab rohkem. Teiseks peab teenusepakkuja tagama kindla kvaliteedi ja seetõttu on "metsikud" valikud võimatud; ööbitakse ainult tärniga hotellides jne. Pluss: kui maksad, siis saad. Võid minna võhivõõrana nende jutule ja kui sa just täiesti ebaadekvaatne ei paista, siis leitakse sulle sobiv reis ja grupp. Ma olen nii &Momentsi kui Sandbergiga käinud ja soovitan soojalt mõlemat.

On igasugu lahedaid üksiktegijaid. Martin S on hetkel Alpides, aga küllap ta sealt millalgi naaseb, mine uuri ta edasiste plaanide kohta või paku ise miskit välja.

Ja Facebookis on matkajate grupp. Ninameheks on seal Tõnu Pihelgas Matkaliidust. https://www.facebook.com/groups/1532416480341311/ Tule ühine!

0
0

Oskan ka Sandbergi soovitada

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased