Huvitun Sotšist

Kas on keegi viimasel ajal Sotšis käinud ja oskab vastata küsimustele: september minekuks õige aeg? Ujuda saab? Kuidas on lood turvalisusega? (Kangialustes jõlkuda ei kavatse, aga natuke ööelu tahaks ikka nautida?) Hinnatase võrreldes Eestiga? Kuidas on lood kodumajutuse pakkujatega , mis hinnad ja mis olmetingimused kodumajutuses valdavalt on? Kuidas oleks sinna üldse kõige rahakotisõbralikum lennata?

Olen käinud 7 aasta jooksul augustikuus. See aasta plaanin minna küll augusti algul kuid naasen septembri keskel- see juhul, kui tööandja infarkti ei saa ))

September on igati sobilik aeg seal puhkamiseks kuna hunnik turiste on jalga lasknud koos lastega.

Ujuda saab, tavaliselt vesi alla 26 kraadi enne septembri lõppu ei lange.

Ööeluga on kõik korras... Olen ennast väga turvaliselt seal tundnud.

Hindadega on nii, et peale olümpiamängude väljakuulutamist on hinnad oluliselt tõusnud. Siiski on valik kohti, kus saab ka odavalt söödud. Poodides on söök ja alkohol ikka väga odav meie hindadega võrreldes. Muide, praegu on rublakurss rekordiliselt madal...

Majutusest ei saa midagi öelda, mul oma kinnisvara seal. Aga räägitakse, et iga aastaga on tingimused parenenud. Arvan, et palju sõltub ka asukohast.

Ise käin seal küll autoga, aga organiseerisin oma sugulastele otselennud riiast Air Baltic'uga http://www.bookinghouse.ee/. Mai algul sai ostetud augustisse ja septembrikuuse piletid vaid 1890.- krooniga (sinna/tagasi) koos lennujaamamaksudega. Kahjuks praegu on madalaim hind 3345.- Mida kauem venitad, seda kallimaks läheb. Seega, eelmüügist saab alati odavamalt. Kui sul veel küsimusi tekib, siis aitan meeleldi. Võin välja otsida ka lingid, mille abil saad ennast kurssi viia elamise hindadega. Edu puhkusel!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased