viena

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ei näe mõtet üle maksta, seal võtavad ikka suuremat raha selle eest... See muidugi vaid minu kogemus.

Jäta meil, edastan enda autole tehtud kidlustuse kontaktid. Hind sõltub autost.

Mida sa täpselt tahad teada? Ise pole küll venemaal käinud liisitud autoga, kuid vajadusel saan siiski küsimustele vastata. Midagi muud ei olegi kui sinu auto kasko peaks hõlmama ka venemaad... Küsi aga veel küsimusi, meeleldi vastan.

Kirjutan sulle peale Jaanipäeva, praegu jube kiire... Ise stardime 1. augustil sinna.

Minu teada netist on võimatu kodumajutust leida... Aga kui soovid hotellis elada, siis võin saata mõned lingid. Kahjuks ma ei oska sulle hindadest midagi rääkida, pole varem kokku puutunud. Aga kohvritega ei pea te kindlasti ringi tuuseldama, teil ei anta seda võimalust :)

See üks vanem kirjutis http://trip.ee/node/3907

Ja veel paar teemat http://trip.ee/node/40447 http://trip.ee/node/41341

Olen kindel, et lennuki maandumise kellaaeg ei ole hiline majutuse pakkujatele. Neid kohtab seal ööpäevaringselt :) Jubedad tüütused on küll... Viisa tegemine on ka täiesti probleemivaba. Kui esitad passi õigeaegselt, siis saab ka normaalse hinnaga. Meie kohaloleku kohta näeb ühes teemas, mille ka lisasin.

Aastase äriviisa tähendus on siiski midagu muud... Venemaa lubab korraga olla 90 päeva järjest. Tean ühte firmat (kus ka ise tegin omale äriviisa), mis võtab aastase viisa eest alla 1900 krooni.

Sellest viisast aga, millest sina rääkisid, pole ma kuulnudki.

Olen käinud 7 aasta jooksul augustikuus. See aasta plaanin minna küll augusti algul kuid naasen septembri keskel- see juhul, kui tööandja infarkti ei saa ))

September on igati sobilik aeg seal puhkamiseks kuna hunnik turiste on jalga lasknud koos lastega.

Ujuda saab, tavaliselt vesi alla 26 kraadi enne septembri lõppu ei lange.

Ööeluga on kõik korras... Olen ennast väga turvaliselt seal tundnud.

Hindadega on nii, et peale olümpiamängude väljakuulutamist on hinnad oluliselt tõusnud. Siiski on valik kohti, kus saab ka odavalt söödud. Poodides on söök ja alkohol ikka väga odav meie hindadega võrreldes. Muide, praegu on rublakurss rekordiliselt madal...

Majutusest ei saa midagi öelda, mul oma kinnisvara seal. Aga räägitakse, et iga aastaga on tingimused parenenud. Arvan, et palju sõltub ka asukohast.

Ise käin seal küll autoga, aga organiseerisin oma sugulastele otselennud riiast Air Baltic'uga http://www.bookinghouse.ee/. Mai algul sai ostetud augustisse ja septembrikuuse piletid vaid 1890.- krooniga (sinna/tagasi) koos lennujaamamaksudega. Kahjuks praegu on madalaim hind 3345.- Mida kauem venitad, seda kallimaks läheb. Seega, eelmüügist saab alati odavamalt. Kui sul veel küsimusi tekib, siis aitan meeleldi. Võin välja otsida ka lingid, mille abil saad ennast kurssi viia elamise hindadega. Edu puhkusel!