Imeline Albaania

Kirjutan oma reisist grupijuhi palvel anda veidi infot selle maa kohta. Otsisin puhkusereisi kõik hinnas 500 euro eest ja sain pakkumise Albaaniasse väljumisega Riiast. Mulle see sobis ja nii sai valitud hotelliks FAFA PREMIUM, tärnides pole kindel, ise nad pakuvad 5, pigem 4. Infot selle maa kohta vähe, kuid eile naasnuna vägagi rahul reisiga. Hotell puhas, teenindav personal viisakas, toidud maitsvad ja ilm imeline. Meri soe ja rand liivane. Rannas pakutav mitmekülgne ja keegi ei suru midagi peale. 

Ekskursioonideks sai valitud 2, ega selle 7 päeva kohta rohkem ei jõuagi. Valik sai tehtud grupijuhi soovitusel ja jäime ülimalt rahule. Esimesena käisime linnas nimega Berat,  tuhande akna linn. Külastasime künkal asuvat lossi. Nautisime kõrgustest vaateid linnale, kuhu hiljem siirdusime. 
Teiseks valisime Makedoonia terve päeva reisi. Pettuma ei pidanud. Loodus ja mäed on rohelusse uppumas. Tänu grupijuhile kelle nimeks Aleks, saime selle maa elu-olu kohta palju infot. Väga professionaalne ja meeldiv inimene. Suured tänud talle. 

Kas neid 500 eest reise sinna veel kuskilt leiab ja mis kogukulu umbes oli?

Ostsin reisi läbi reisifirma Travelhit  OÜ, täpselt kuu enne reisi. Kohapeal kulus 2-le ekskursioonile 50+35 ja veidi maiustustele, paar korda väljas söömisele kokku umbes 150-200 euri. Kuna reisisime kahekesi siis umbestäpselt 1300-1400 euri.