Intercontinental. Taba Heights *****

Kas võiks keegi jagada oma muljeid selles hotellis viibimise kohta. Ja oleks väga huvitatud sealsest ekskursioonist Iisreali- kui pikk on ajaliselt sõit ja palju tänavalt ostes see maksta võiks ? Tänan!

Sooviks ka sama infot!

0
0

intercontinental on õnneks puhas ja viisakas koht, head toidud, oma rand, basseinid, mis peamine- suht vaikne ja rahulik, mida ei saa öelda Hilton hurkada long beachi kohta.

0
0

Taba on turistidest vähem lagastatud koht kui Hurghada, õigupoolest ongi see imekena ja rahulik paik. Nüüd tahaks ise sinna pikemalt jääda, aga mõlgutan seni hotelli üle mõtteid. Mulle ei meeldi suured kõrged hotellid nagu need Intercontinentalid tavaliselt on, seepärast kaldun vist Hyatt'i poole.

0
0

Väga ilus ja rahulik koht tõesti. Ilus haljastus hotelli ümber, palju päikest ja soe vesi. Elika kirjeldusele lisaks ütleks kiidusõnu ka teenindava personali kohta. Toad asuvad kolmes eri hoones, millest kõrgeim, peahoone on neljakorruseline. Kõik Taba Heightsi hotellid on reas sama rannapromenaadi ääres, välja arvatud El Wekala, mis asub umbes 3 km eemal ja randa pääseb sealt iga poole tunni tagant käiva tasuta bussiga.

Iisraeli (Jeruusalemm ja Surnumeri) ekskursiooni ostsime Toptoursilt ja maksis see 232 USD inimese kohta. "Tänavalt" nagu teemaalgataja ekskursiooni osta soovis, seda Taba Heigtsis teha ei saa. Selle asemel on hotellis arvukalt erinevate reisikorraldajate reklaame saadaval, hinnad on üldjoontes kõigil samad. Küll tunnistan, et läksime kergema vastupanu teed ja ostsime nimetatud ekskursiooni Toptoursi kohapealselt eestlasest esindajalt juba esimese päeva infotunnis ära ning pidime pettuma - ehkki meile lubati inglise keeles kõnelevat giidi, saime siiski venekeelse. Bussis olid lisaks meile kahele eestlasele ainult venelased ja ukrainlased ning pealegi Iisraeli kohalik giid inglise keelt üldse ei osanudki. Loomulikult pidi ju ka esindaja meile reisi müües sellest teadlik olema. Aga soovitan igal juhul minna ja inglise keele eelistuse korral lihtsalt natuke rohkem eelnevalt maad kuulata. Päev oli informatiivne ja tore, ehkki väga pikk - start öösel kell 2.20 ja tagasijõudmine hotelli täpselt 24 tunni pärast, Egiptuse-Iisraeli piiri ületasime neli tundi öösel püstijalu järjekorras seistes :) Surnumere ääres oli pooleteisetunnine peatus ning Jeruusalemmas viibisime kokku ehk kolm tundi, mida on sellise kultuuripärandiga linna kohta ilmselgelt vähe.

0
0

Tabasse sõidetakse Sharmist, eks? Muudest riikidest aga maandutakse Taba lennuväljal :(. Kas vahepeal on metsa(kõrbe)peatus? Kuidas need asjad organiseeritud on?

0
0

Kirjuta [email protected] millal ja kuidas tahad minna Israeli Tabast, kuhu saabud jne. Ma olen Tabas ja saan aidata Israeli soitudega. Ei soovita soitu osta hotellist, parem uletada piir ja alustada reisi Eilatist.

0
0

Jah, Sharmist bussiga. Sama bussiga viidi lennukilt inimesed ka Nuweibasse ja Dahabi, Taba asub kõige kaugemal. Sõit kestis orienteeruvalt neli tundi, ühes bensiinijaamas tehti ka peatus.

0
0

Meilgi ootamas ees reis majutusega Taba Intercontinentalisse aga tekkinud mure seoses internetiga. Kas keegi on kasutanud konkreetses hotellis WIFI-t? Oma toas? Ja kui palju see maksis?

Toptoursi lehel kirjas mingid müstilised hinnad (toas 1 h-60 egiptuse naela; lobbys- terve päev 160 Egiptuse naela)...

0
0

Kas keegi viibib ajavahemikus 29.11-06.12 Tabas (Taba Heghtsis)?Otsime paarilisi sõiduks Iisraeli (väikebussiga)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased