Itaalia - Apuulia

Tere. Plaan Märtsis Apuuliat külastada. Jagage palun muljeid, kes käinud. Kuna liigume rendiautoga siis võib ka naabermaakondade kohti soovitada. Plaanis on näha ilusaid kohti, ilusaid randasi ja süüa hästi. Itaalia ju :)

Märtsiga võib sama lugu olla mis meil oktoobri lõpus, et ilmad on heitlikud ja kohati päris jahedad. Samuti oli see lõunatipp suhteliselt inimtühi. Aga väga tore reis oli meil siiski.
Kuna ma enne reisi korjasin Tripist ja muust internetist kokku hästi palju infot, mille kõik üheks failiks kokku kopeerisin, võin seda jagada, aga siis vist meilile saadetuna. Siia pannes on seda väga palju. Ja kuidagi ilustatud ei ole, hästi palju erinevatei inimeste arvamusi on kokku kopeeritud mingi vaatamisväärse koha kohta.
Kõike me ise läbi ei käinud, aga suure osa küll. Läbi käidud linnad olid kõik armsad, kuid hooaja väliselt vöis rahvast vähe olla ja palju kohti ka suletud.
Ööbimised brooneerisime booking,com lehelt ja meil oli neid palju erinevaid. Hooaja väliselt olid hinnad soodsad ja valisime ikka ilusad kohad. Aga näiteks vihmase ja jaheda ilmaga võis ka öömaja päris niiske olla. Näiteks olime väga kihvtis villas, mäeveerel vaatega merele, ilusa aia ja basseiniga. Päeval oli soe, kuid õhksoojuspump sai meilt öösel ikka korralikku vatti, sest ega see kütteks mõeldud polnud, ikka suvel jahutamiseks. Aga ilma polnud seal võimalik olla. Ka polnud meile jäätud korraliku paksusega tekke.
Auto rendiga tuleks ka ettevaatlik olla. Meie saime esimeseks autoks tehniliselt mitte korras auto, mille remonti meile veel aasta aega prooviti kaela määrida ja selle auto jama peale kulus hulk väärtusliku reisi aega ja hea ei mingit suuremat õnnetust selle autoga ei juhtunud. Kohalikust firmat Sitsily by Car hoidke eemale.