Itaalia turismitalud?!

Tere

Soovin teada Itaalias turismitalude kohta mis jääksid siis Lõuna-Itaalia rannikule . Kui palju seal kohalikus perekonnas peatumine maksab ning kuidas nad suhtuvad välismaalastesse. Näiteks kui kallid on turismitalud kahele inimesele u 2-4 päev. Plaanin minna sõbrannaga juulis või augustis.

Olen segaduses kas mõtled agriturismot või WWOOFI süsteemi. Soovitaksin selliseid linke nagu www.agriturismo - sicilia.it, saad turismitalud provintside kaupa, samas ka www. agriturismo.it/farm - holiday - farmhouse - villa - sicily/sicily.asp jne. Trüki googlesse agriturismo, leiad majutusi üle kogu Itaalia koos fotode, hinna, broneerimisvõimaluste jm. Mina olen agriturismo süsteemi kaudu leidnud väga meeldivaid majutuskohti. Itaalia on turismimaa, ilmselt pole te esimesed välismaalased seal kuhu satute ja kui turismitalu müüb seda teenust, peaks suhtumine olema igati positiivne. Loomulikult oodatakse sama ka majutuse ostjatelt. Sitsiillased on väga lahked, ent samas vaoshoitud ja seesmise uhkusega, mandril ehk käitumismallid temperamentsemad. August kuum ja ülerahvastatud, hinnad laes ja turiste palju.

Tnx

Ma vist mõtlesin ikka Agriturismot. Aga mis see wwoofi süsteem on? Kui soovid siis võin Hollandi kohta midagi rääkida, kui veel ei tea.

Ootan huviga mida räägid mulle Hollandi kohta, kindlasti ei tea ma veel kõike sellest maast. Minu e-mail on katrinl@japan.com, kui äkki nii rohkem sobib. WWOOFi süsteem pakub taludes majutust ja toitu , aga selle eest tahavad nad et umbes 6 tundi päeva jooksul nende talus töötad. Minu arvates huvitav viis lokaalset elu ja keelt tundma õppida, ja on otseselt siis taludega seotud üle kogu maailma.