Jordaania ja Liibanon

Tere !

Plaan on läbida ühe nädalaga Jordaania ja Liibanon-näha tähtsamad vaatamisväärsused. Reisi plaanime alustada Ammanist ning lõpetada Beirutis. Soovime üürida bussi, kuna meid on kuus inimest. Kas kellegi on kogemusi, kuidas bussi üürida või on kellelgi reisifirma kontaktandmeid? Ehk on reisifirmaga eelnev kokkulepe turvalisem.

Tänades Henn

Tervitused Jordaaniast.

Elan siin, ja tore kuulda et ikka Eestlasi siia tulemas. Bussi uurimine Jordaanias pole midagi keerulits. Auto laenutusi siin must miljon. Kuid tasub paar paeva ette helistada ja broneerida, et kindel olla. Hetkel palju turiste, seega auto laenutused vaga hoivatud...kuid samas te vist jouate siia ramadaani ajaks ja siis peaks koik vaiksem olema. Jordaanias hinnad sellised - buss koos autojuhiga ja kutusega uheks paevaks u. 90 JD Uhe auto rent paevas on u 25-30 JD...kutuse hind ~0.7 JD liiter...nii et arvutage ise kumb parem on. Ma kahtlustan muidugi et Liibanoni Jordaaniast renditud auto/bussiga ei saa.

Siin on auto laenutuse numbrid: • Dalleh: +962 796313183 • Gemini for cars :+962 795292399

Kui te mulle tapselt teada annate mida kuhu vaja, siis voin proovida siit kohapealt ette helistada.

Andke aga teada kui veel abi ja nou Jordaania osas vaja on.

Tere Tore lugeda, et ka Jordaanias on eestlane olemas! Mis ilm on Jordaanias nov.? Tahaks tulla nädalaks: Amman, Surnumeri, Petra, Punane meri jne.

Amman vaga soe enam Novembris pole ja voib isegi juba vihma sadada...aga no mingi 20 kraadi ikka. Samas Surnumeri ja Aqaba on Novembris vaga monusad, seal vihma ei saja pea kunagi ja temperatuur alati 10 kraadi soojem kui Ammanis :)