trip-krainetrip-ukraine-dark

evetrip

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere Tore lugeda, et ka Jordaanias on eestlane olemas! Mis ilm on Jordaanias nov.? Tahaks tulla nädalaks: Amman, Surnumeri, Petra, Punane meri jne.

Käisisn paar aastat tagasi, siis mulle seletati, et kui passis on Iisraeli viisa, siis Süüriasse ei saa. Liibanonist ega tagasi läks kiiresti ja lihtsalt.

Paar aastat tagasi käisin Horvaatias, peatusin väga ilusas ja väga vanas poolsaarel asuvas linnas Cavtat. Vanalinn on mäe peal, kus ei ole mitte mingit liiklusvahendit. Asub lennuvälja ja Dubrovniku vahel. Viimasesse 30 km ringis, bussid käivad vähemalt iga tund, laev mitu korda päevas. Tutvusin mehega, kes kavatses turismi arendada. Nüüd on neil ökoküla, 32 km Dubrovnikust. Tutvustavad nad end algjärgnevalt. Kui huvi, saatke e-mail.

Hiking and cycling trails; transfert to the seaside; sightseeing, panoramas and cultural sites Sunset cermonies, stargazing Gathering place picnic, barbecue, Golf range and putting practice, Concerts and entertainment Sun bathing , cooling your body in the shade Bird whistles cover airplane sound, if any! Sorry, one cannot convey smells and perfumes: just remember the taste of your youth

Marko Bradvica 098 942 69 77 Gruda 7 – 20215 Konavle marko.d.o.o@gmail.com