Kämping Kaunases

Tere, pika otsimise peale leidsin Kaunases, Junavos st 6 ühe kämpingu, on äkki kellelgi, selle kohta muljeid. Asukoht jõe ääres tundub iseenesest huvitav. või pakutakse seal head kodumajutust. Tahaks augusti keskel läbisõidul päevakese Kaunases veeta!

Kui sa mõtled seda kämparit mis asub linna sees jahisadamas, siis peaks ära mainima, et hais oli seal ikka päris "täitev", aga seda ainult sinna saarele viiva tee ääres, saarel iseenesest oli lahe. Pesemisvõimalus ei ole ka väga korralik, vesi haiseb seal, kuna ilmselt pole puhastussüsteeme vahel.

Maksis suhteliselt vähe, aga ei saa öelda, et see seda raha väärt oli.

Käisime 2008. aasta augustikuus.

0
0

Meie ööbisime juunis Kaunase Citi Campingus aadressil Jonavos 51A. Kesklinnast umbes 5 kilti ja samuti jõe ääres. Võtsime vagunmajakese 96 liti eest. Meie rahas siis mingi 425 EEK-i. See eest kõik mugavused - dušš, köök koos külmiku, gaasipliidi ja toidunõudega, telekas, terrass...., elutuba eraldi ja kaks magamistuba. Kuigi ta asub küllaltki suurte teede ristumiskohas, siiski meid see ei häirinud. Majas on magamiskohti viiele inimesele. Telkimisvõimalus on ka. Ööpäevane valve ja tõkkepuu ees, nii et päris turvaline. Meie jäime rahule. Kusjuures nii rahule, et otsustasime teise öö veel seal olla.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased