Kaks meest seljakotiga Euroopas- kuivõrd võimalik või võimatu?

Tere! On plaan minna suvel kahekesi (25- ja 28-aastased mehed, kes omavahel sugulased) välismaale (Ungari, Tshehhi, ehk veel mõni koht) uusi muljeid saama ja seda häälega. Kuivõrd selline eksperiment õnnestuda võiks?? Oleme viisaka väljanägemisega seljakotituristid, mõlemal erinevad mees+ naine paarishääletamise kogemused olemas. Kuidas oleks aga mees+mees paarishääletamisega Euroopas? Ette tänades:

Teie Seljakotirändur Tartust

Sai käidud 90ndate keskel kahekesi (mees+mees) Poolat-Slovakkiat-Ungarit-Tshehhit hääletamas ja hiljem ka mees+naine Eestist Prantsusmaale. Ütleksin, et shansid mees+mees puhul on oluliselt sitemad peale saada. Loomulikult sõltub see täiesti ka konkreetsest hetkest. Oli kordi, kus vahtisime mitu päeva ühe koha peal ja oli kordi, kus ühe auto pealt maha astumise hetkel pidas teine auto kõrval kinni ja küsis, kuhu me suundume.

Eriti vihale ajas kui olime tundide viisi tee ääres passinud ja meie taha miski tibi hääletama asus ja momentaalselt auto peale sai. Edu teile!

aga miks te kahte tüdrukut ka ei vöta?

Tänan kõiki, kes seni vastanud on! Vastan teile, kaks tüdrukut, ilma sisse logimata, kuna on mingi kamm selle trip-i sisselogimisega (kohe kuidagi ei lähe): ka kaks sobivat neidu oleks mõeldav (või üks kahest)- jagaks kahe mehe peale kaks naist ära;-) ,s.t. hääletaks kahe segapaarina:-). Millal oleksite huvitatud minemisest? Kuhu sooviksite minna ning mida selle jooksul kogeda? Milliste huvidega ja millised üldse olete?:-) Mul on msn: andreashaas1981@hotmail.com, lisage mind või jätke siia enda oma ja vahetame mõtteid- olen online sageli, enamasti õhtuti. Tervitades:

TartuRändur

Kuna homodest autojuhte on Euroopas palju, siis pole ka pealesaamisega probleemi. Eriti kui olete nummi välimusega:-))))

homosid on Eestiski, millegipärast peale pole kunagi võtnud;)) See "meespaarina" minek ongi vaid idee, kindlalt selgub olukord juuni lõpuks- kas on üldse mingit vähegi kaugemale minemist või mitte, kes ja kellega jne.;) sõltub see kõik aga paljudest asjadest.

On selline, et peale saab iga konfiga - mees+mees, naine+naine, mees+naine, mees+naine+laps+koer etc.

Küsimus on ainult ajakulus. Kõige parem kombinatsioon tundub olevat mees+naine, aga mees+mees on täitsa OK. Muidugi sõltub kõik teie endi välimusest, nutikusest, kavalusest ja kogemusest. Hääletamisel on omad nipid ja oskusteave, aga teil on kogemus olemas, nii et sellega ilmselt probleemi ei tule. Riigiti on ka asi erinev. Aga eks minge ja proovige järgi!

minu msn on Kirz_L@hotmail.com..mina olen 20 ja söbranna 19, ning plaan oleks itaaliasse minna

lisasin msn-listi, seal võib suhelda:-) Seni pole Itaalia peale eriti mõelnud, pigem Balkani, aga ehk veenate mind/meid ümber;)

Käidud kahekesi sõbraga mitmeid aastaid, ja pole mingeid probleeme peale saamisega olnud. Mõlemad parajad habetunud kollid reisi lõpuks, aga peale saab ikka. Vähem muretsemist, rohkem hääletamist!

Viimati läbisime baltimaad lausa alkoholijoobes - isegi õlu näpus, suits ees on hääletatud (mida üldiselt peame halvaks tavaks). Otsustasime lihtsalt, et kui peale ei saa, siis leedu võsa on ka ikkagi välismaa. Hommik leidis siiski meid poolast.