Kanada märtsis

Tere! Külastan 9-29 märts Kanadat ja soovin infot siselendude kohta. Helsingi-Toronto-Helsingi piletid on olemas. Plaanin lennata Toronto-Edmontoni-Toronto 13-26.03 ja otsin soodsaid pileteid. Kas keegi teab, kust tasub otsida ja millal on kõige soodsam aeg ostmiseks? Ehk mitu nädalat ennem? Kuna seni pole Westjeti pakkumised väga muutunud hinnas.. Samuti lendan Toronto-Sudbury-Toronto 9-26.03. Kui keegi oskab sellel marsruudile soodsaid pileteid soovitada, siis oleksin samuti väga tänulik:)

Kanada siselendudel puhul on tavaliselt 2 varianti Air Canada või Westjet ja üldjuhul väga soodsaid hindu ei ole. Edmontoni puhul võiks kaaluda ka Calgarysse lendamist ja sealt bussiga edasi? Võrdlemisi ebamugav muidugi.

Sudbury jaoks võiks alternatiivina mõelda rongiga minekut. Kellaajad pole teab mis ideaalsed ja rong ei sõida ka igapäev, kuid lennupileti hinnast võib säästa ligemale 2-3 korda. Kui lennukiga siis pigem ehk Porter Airlines, mis lendab Toronto nö. "kesklinna" lennujaamast.

Suur tänu info eest! Kuna Saabun Torontosse 9.03 õhtul, siis oleks mugavam lennata otse Pearsoni lennujaamast edasi Sudburysse. Aga kui kiirelt ja millega saaks muidu Pearsonist kesklinna lennujaama kõige soodsamalt?