Kandideeri Finnairi kvaliteedikütiks

Finnair paneb kvaliteedikütid reisima ja blogima

Algab lennufirma Finnairi konkurss nelja sõltumatu hindaja leidmiseks, kes kahe kuu jooksul reisivad Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas ning annavad blogi vahendusel tagasisidet lendude, lennujaamade ja sihtkohtade kvaliteedi kohta.

Kvaliteedikütid (Quality Hunters) alustavad seiklemist selle aasta 4. oktoobril ning jõuavad koju detsembri alguses. Nende ülesandeks on kahe kuu jooksul anda ettevõttele reisi kohta tagasisidet, avaldada arvamust ja jagada nõuandeid.

Lisaks saavad kvaliteedikütid avaldada oma mõtteid ning fotosid seiklustest läbi personaalse blogi http://www.finnair.com/rethinkquality kodulehel.

Kõik huvilised on oodatud lugema seiklejate blogisid ning osalema aruteludes. Detsembri alguses selgub lugejate häälte põhjal, kellest saab parim kvaliteedikütt. Kõikide hääletajate ja kommenteerijate vahel loositakse välja lennupileteid kahele, Euroopa ja Aasia sihtkohtadesse.

Lisainformatsiooni kampaania, sooviavalduse täitmise ja tingimuste kohta leiab kodulehelt http://www.finnair.com/rethinkquality Kvaliteediküttide sooviavaldusi oodatakse kuni 26. septembrini.

http://www.tarbija24.ee/?id=307034