marti384

Rändur, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
57 meeldimist
59 postitust / 540 kommentaari
79 (12.6%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Punktid müüdud, teema lukus.

sa ilmselt mõtled seda 21.novembri kell 13:15 väljuvat lendu. see on üks ja sama lend (Transavia lend HV6215) , lihtsalt TUI müüb ka sellele lennule pileteid. vähemasti skyscanner annab sellise info ja transavia enda lehe kaudu tundub olema kõige parem hind.

a ma sain aru, et sa tahad oma riia-einhoveni lendu muuta/tühistada.

siis vähe teine teema vist jah:

https://www.ryanair.com/ee/en/useful-info/help-centre/faq-overview/Flight-Changes-And-Refunds#0-6

What happens if my flight time is changed?
Occasionally due to unforeseen circumstances flight times may have to be changed.

If this happens we do our best to contact all customers via the email and mobile phone number they provided at the time of booking.

However we do recommend that customers review their flight booking prior to departure via My Bookings

If a flight time is changed significantly (more than 3 hours before or after the original departure time) and no suitable alternative flight is available, we will, upon application, offer a refund for all monies paid in respect of the affected flight(s).

Please note that we are not liable for any prepaid expenses directly or indirectly related to the booking affected by the flight time change.

sa küll ei täpsustanud mis lennufirmaga tegu, a tegin omad järeldused juba, et tegu odavlennufirma WIZZ Airiga, sest midagi muud Riiast Eindhovenisse mu teada ei lenda.

klassikaline odavlennufirma juhtum. polegi midagi muud teha, kui osta uued piletid oma raha eest. pole sulle keegi kohustatud midagi hüvitama, kui on eri lennufirmad ja piletid eraldi juppidena ostetud...see ongi odavlennufirmadega lendamise "rõõm", kui sa just mingit extra kindlustust lennupiletitega koos ei ostnud (osad lennufirmad vist pakuvad seda). võib-olla lennujaamamaksud saad tagasi kui tagastad neile need mittesobivad piletid.

ülejäänute pagas läheb pagasiruumi. nad väravas loevad selle 90 täis ja ülejäänute käsipagasi kohvrite külge pannakse sedel ja see tuleb enne lennukisse minemist panna trepi kõrval oleva käru peale ja peale maandumist lennukist väljumiusel siis võtad sealt kärult oma kohvrikese kaasa. Seega kui tahad oma kohvri kindlasti salongi kaasa saada, siis ole väravas varakult kohal, et järjekorras eespool olla.

passid ikka müügis. uus hind 60 eur.

kisub küll mõned päevad teemaalgataja timeframe'st välja ja pole otse aga hind on megahea ja Qatari lennukid ja teenindus on ju ikkagi tipptase. seega just in case toon praguse Qatari sooduka raames soodsaima variandi:

11.12. HEL-DOH-BKK, connection in DOH 3h25m
16.01. BKK-DOH-HEL, connection in DOH 2h40m

HEL-DOH-HEL lennud B787 Dreamlineriga, DOH-BKK-DOH lennud A380ga

hind 422 eur. Täna viimast päeva see kampaania.

Passid endiselt alles ja hind pole kivist.

Ei mäletanudki ise, et sellise teema olen teind...aga vaffa, et Reaper selle taaselustas ja juba on päris palju muljeid siia kirja pandud, on huvitav lugeda...tnx guys :) ise pole veel A380ga lennand. Ausaltöelda sai alles 2 kuud tagasi esimest korda üldse Euroopast välja ja laiakerelistega lennatud - Finnairi A330 ja A350 ja Thai B747...nii et ses mõttes oli ikka ägedam nats kui Euroopasisesed propellerid või reaktiivid...eriti Finnude uus A350 muidugi :) Loodetavasti saan ka ise A380 peale millalgi ja siis jagan ka oma kogemust.

suht pointless on põdeda mu meelest maavärinate pärast. seda nkn ette ennustada täpselt pole võimalik...kui juhtub siis juhtub. ja kui kardad, siis pole vaja seismoloogiliselt aktiivsetesse piirkondadesse reisida.

jah su hirm on asjatu. kui lend tühistatakse, siis lennufirmal sind endiselt kohustus sihtpunkti toimetada ja selleks tavaliselt bookitakse sind ümber muude lendude peale.

no ma võtsin skyscanner.net-s suvalise kuupäeva (19.jaanuar) ja sain pakkumised alates 283 eur TLL-BKK üheotsa piletile (Aeroflot läbi Moskva, Turkish läbi Istanbuli jm) või käib sul jutt edasi-tagasi piletist?? edasi-tagasi pileti kohta on 472eur väga hea hind.

Kui lendad mitu lendu järjest ja lennud pole ühe pileti peal, siis tuleks minu meelest alati teha reisitõrkekindlustus ja vastavalt selle tingimustele siis jätta selline minimaalne ümberistumise aeg, mis on kindlustuse tingimustes kirjas, et lennuplaani muutuse korral oleks sul võimalik hüvitist nõuda. Kusagilt on meelde jäänd, et see standardne ümberistumise aeg reisitõrkekindlustuse tingimustes on reeglina 4 tundi, aga vb ka eksin või on vahepal asjad muutunud. Tüütu küll üle 4 tunni kusagil järgmist lendu oodata, aga kindlasti odavam, kui juba ostetud piletid pead kortnasse kirjutama ja uute eest veel korraliku raha välja käima.

Teemaalgataja juhtum tundub olema küll kahjuks selline, et EasyJetil pole kohustust midagi hüvitada ja ka reisitõrke kindlustuse jaoks oli see 2-tunnine vahe ilmselt liiga vähe, et oleks tegu kindlustusjuhtumiga. Jääb aint loota lennufirma heatahtlikkusele ja vastutulelikkusele.

Minul seevastu on õnnestunud neid soodsaid (kampaania)pileteid osta küll ilma igasuguste veateadeteta...näiteks Tallinn-Berliin-Tallinn 70 euriga ja Tallinn-Pariis-Tallinn 100 euriga. See Pariisi pilet sai näiteks ostetud veebruaris vabariigi aastapäeval, kui airbaltic tegi ühepäevase lühikampaania Tallinnast väljuvatele ab otselendudele.

Ei saa aru su küsimusest. Kus läheb sinu jaoks piir TASUB ja EI TASU vahel? Ja mis on sinu jaoks võimalikult väike raha? Stoka puhul maksab juba edasi-tagasi transport lennujaamast linna vähemalt 20 eur/in odavaima bussiga. Kui üldse kulutada ei taha, siis võikud kaasa ja oodake lennujaamas, simpel.

  1. Lennujaam on avatud ja lennud toimuvad, kuid esineb hilinemisi ja ka lendude tühistamisi. Täpsem info lennujaama kodulehel.
  2. Vaata Turkish Airlinesi kodukat, seal täpne info, mida teha, kui sinu lend on tühistatud
  3. Kindlustuskompnaniide ja pakettide tingimused on erinevad. Loe oma kindlustuspoliisi tingimusi või pöördu oma kindlustuskompanii poole.

täna paistab jah juba olevat viga parandatud ja selle hinnaga lende enam ei leia.

seal oli jah kuupäevavariante kõvasti rohkem, kui need tripi postituses välja toodud näited.

Mia...mis hinnaga Expedia.ie kaudu hind tuli?

Paistab, et näiteks Sloveenias ongi hetkel ajutiselt taastatud piirikontroll, ilmselt pagulaste massirände tõttu. http://www.vm.ee/et/riigid/sloveenia

Vaata ükshaaval ka kõigi teiste riikide info välismini kodukalt üle, mida plaanid läbida/külastada.