Kas keegi on käinud Uruguays

Olen selle aasta detsembris minemas Argentiinasse ja mõtlesin, et külastan ka Uruguayd. Kui Argentiina kohta on piisavalt informatsiooni, siis Uruguay on nö "tume maa". Kas on äkki keegi käinud ja osab öelda midagi selle maa vaatamisväärsuste ja hindade kohta? Oleksin informatsiooni eest väga tänulik.

olen käinud ja olin tegelikult päris pikalt seal , ei teagi kohe mida täpsemalt teada tahad aga igatahes, vaatamisväärsustest montevideo on väga ilus, colonia on väga ilus ja kodune ja punta del este on detsembris minnes suurpärane kuna on kuurortlinn. hindadest võin öelda et kõik on enamvähem 2 korda odavam kui eestis.
igatahes kui on mingeid küsimusi võid kirutada ja vastan kui oskan :)

Sai käidud vaid päevasel tripil Buenos Airesest Coloniasse, mis on väga meeldiv väikelinn. Kui aega napib, siis julgen sellist reisi kindlasti soovitada. BA ja Colonia vahel liikleb selline laevafirma nagu Buquebus (www.buquebus.com), mille täitsa korralikud katamaraanid üllatasid. Kõige kiiremad sõidavad üle lahe 50 minutiga. Colonias jätkub vaatamisväärsusi parajalt paariks tunniks. Kui aega rohkem, siis maksab ilmselt Montevideos ja Punta del Estes ka käia. Samal firma laevad käivad BA-st ka mõlemasse linna.