Kas keegi oskab soovitada, mida teha Hangzhous

Kas keegi oskab soovitada, mida teha Hangzhous viie päeva jooksul aprilli esimesel poolel (jääb lihtsalt vaba aega ja tahaks seda ära sisustada). Või on kuskile lähedale minna siis rongi või lennukiga? Kõik vastused oodatud :)

Pargid-järved-saared-templid-muuseumid. Meri lähedal. Shanghaisse 150 km (nagunii teadsid juba) - LP andmetel kiirrongiga sinna 2 tundi ja 17 RMB eest.

Samuti äkki keegi soovitab mingit saiti kust leiaks infot. Tänan

Hangzhou on väga ilus linn. Linna keskel on järv. Järvel on väikesed saared. Saartel on muuseumid. Saari saad külastada igas mõõdus paatidega. Samuti tehakse sinna organiseeritud reise. Kassad on rannapromenaadil, kui veits jalutada leiad need kindlasti üles. Üks vaatamisväärsus on Pagoda of the Six Harmonies, mis jääb pisut kesklinnast välja, nii et sinna sõida taksoga. Ilusa ilmaga avaneb tipust väga ilus vaade jõele ja sillale. Kella 23.00-24.00-ni öösel tegutseb Hangzhou tuntud Night market. Seal on sellist hiina traditsioonilist kaupa, mida Shanghais ei leia, eriti tasuks osta siidist tooteid. Tuntud on ka Hangzhou roheline tee, mingi Draakon oli vist nimi. Kui ostad, näed, et kõik teepurgid on ühesugused aga hinnad on erinevad. See on vastavalt värskusele. Korjamise aega vaata purgi alt sildilt. Aprilli esimene nädal on tee korjamise kõrgaeg seal piirkonnas, mina käisin samal ajal ja sain ostsin teed, mis oli kolm päeva tagasi korjatud. Samuti on linna lähedal looduslikult kaunid koobastikud ja nii taoistlikud kui budistlikud templid. Rannapromenaadil käib varahommikul vilgas elu. Pensionärid teevad muusika saatel tantsu. Samuti on seal hommikuti palju traditsioonilises riides Tai Chiga tegelejaid ja Chi Kungi meistreid. Tasub minna kaema.

Üldiselt on kogu järveäärne promenaad väga kaunis ja idülliline. Seal on korralikke kohvikuid, monumente, pagoode, aedu, parke jne.

Marco Polo olevat kunagi öelnud, et kui taevas on paradiis, siis maapeal on Hangzhou ja Suzhou...

selle tõttu peab minema ja sai siin mõeldud, et kui juba minnna siis olla ka natuke kohapeal. Ega ei oska soovitada ka Guangzhou kohta (tõenäoliselt tuleb ka sealt läbi põigata).