trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas kellelgi on nippe kuidas reisi odavamaks muuta?

Mul on selline kummaline kusimus, et kas keegi on USA-st kuhugi Euroopasse lennanud, seal moned paevad veetnud ja siis uue lennuga Eestisse edasi lainud? Ja tagasi samamoodi? Kui jah, siis mis liinipidi asja ajasite ja kuidas oleks seda voimalik odavamalt kui tavahindadega lennates teha (sest 2 roundtrippi tuleb hirmus kallis)? Aitah! Mootes on rohkem Itaalia, Hispaania, Portugal.

Põhimõtteliselt on Sinu küsimus selles, kas on võimalik osta soodsamalt üheotsa lend USAst Eestisse stopoveriga Lõuna-Euroopas või kahte ühe otsa piletit. Vastus on, et saab küll. Kasuta näiteks www.expedia.com otsingut: http://www.expedia.com/daily/flights/default.asp?rfrr=-409. Pane seal flight type seadeks 'multiple destinations', siis flight 1 lähtekoht USAs ja saabumiskoht Lõuna-Euroopas ning flight 2 lend Lõuna-Euroopast Eestisse. Tulemuseks saadki ühe otsa lennu variandid. Näiteks kui otsida lendu NY - Rooma - Tallinn, siis sisesta NY-Rooma ja Rooma-Tallinn koos mõlema lennu soovitava kuupäevaga. Tulemuseks pakkus süsteem lennu hinnaga ca 900$. Teine variant on võtta kaks ühe otsa lendu, näiteks Milano - Tallinn saad Estonian Airilt või Air Balticult ka ühe otsa pileti osta (hind praegu EA-l märtsi keskpaigaks ca 1600.-), siis jääb üle vaid vajalik üheotsalend üle ookeani leida. NYC - Milaano hinda pakutakse märtsi alguseks ca 400 $ eest (Air Lingus, 19.03, www.orbitz.com).

Aitah! Ma vaatasin neid variante ka juba. Motlesin, et akki on midagi uut ja huvitavat, millest ma siin veel kuulnud pole. Aga loppude-lopuks laheb ka see variant!