Kas valida puhkuseks Hispaania saared või Egiptus?

Tere,

kas kellelgi on kogemusi ja nõuandeid, mis oleks mõistlikum sihtkoht märtsi esimeses pooles (planeerin reisi vahemikus 6.-15.märts)- kas Hispaania saared Tenerife või Gran Canaria või Egiptus?

Reisil pole muud olulist eemärki, kui saaks puhata, päikest võtta, varbad vees olla ja mõnda toredat meelelahutust nautida (snorgeldamine vms). Siiani olen mitmete sõprade-tuttavate käest küsinud ning arvamused jagunevad üsna radikaalselt kaheks. Osad ütlevad, et Egiptus on kindlati parem, teised jälle, et Tenerifel ja Gran Canarial on rohkem tegemist ja ilusam loodus. Samas jällegi, et seal võib olla jahe ja tuuline.

Lisaks, kas on soovitusi ka sama riigi sihtkohtade vahel - kas Hispaania puhul pigem Tenerife või Gran Canaria ja Egiptuse puhul Sharm El Sheikh või Hurghada?

Aitäh juba ette!

Siin on sellest palju räägiyud ka varem ja kindlasti nii Egiptuse, kui Kanaaride teema all. Otsing: http://www.trip.ee/search/google/egiptus%20kanaarid?query=egiptus%20kanaarid&cx=015929853835927772274%3A4qnsrj4nd3m&cof=FORID%3A11&sitesearch=&hl=et&lr=lang_et#947
Nagu sinu sõprade puhulgi jagunevad ka siin arvamuse kaheks ja kumb sulle meeldiks, seda saad teada pärast nende maade külastamist. Pead panema tähtsuse järjekorda, kas sulle meeldiks loodus, ajaloolised vaatamisväärsused, veealune maailm või tahad ainult päevitada. Kas kannatad ära Egiptuse natuke pealetükkivad kaupmehed?
Mina isiklikult läheksin Egiptusesse;)

Aitäh! Kuna ma olen alles uus trip.ee kasutaja, siis ei osanud ise navigeerida, et õigeid teemasid üles leida.